• Categories
  • Engenius Networks ACCESS POINT ENGENIUS ENSTATION5-AC ZEWNĘTRZNY AC900

The Symbol : Z24348
217.00
szt. Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Available in our warehouse
EAN 6552160085198

Zamówienie telefoniczne: 426307587wew.1

Leave your phone
EnTurbo ™ Series Outdoor Advanced 11ac Wave 2 Access Points & Bridges EnTurbo Zewnętrzne punkty dostępowe i mosty zapewniają dużą przepustowość, zasięg i niezawodność połączeń szerokopasmowych w połączeniach punkt-punkt i punkt-wiele punktów. EnTurbo udostępnia wydajne Wi-Fi nowej generacji Wave 2, dostępnej w przystępnej cenie dla małych i średnich firm oraz dużych rezydencji. Wydajność z turbodoładowaniem Wydajne czterordzeniowe procesory Qualcomm® o częstotliwości 717 MHz EnTurbo zwiększają wydajność i wydajność sieci bezprzewodowej nawet o 30 procent szybciej w porównaniu z punktami dostępowymi 11ac Wave 1 3x3. W połączeniu z nową technologią 11ac, punkty dostępowe i mosty EnTurbo maksymalizują szybkość i wydajność, wspierają większą pojemność urządzenia użytkownika i zwiększają niezawodność połączenia. Technologia bezprzewodowa następnej generacji Popraw swoją wydajność bezprzewodową w obszarach zewnętrznych i punkt-punkt, zastępując starą sieć bezprzewodową nowszą, zaawansowaną technologią 11ac Wave 2.
image
Outdoor Access Points Zapewnij szeroki, szybki dostęp 11ac Wave 2 do użytkowników w różnych ustawieniach. Zewnętrzne punkty dostępowe EnTurbo są elastyczne i wystarczająco małe, aby można je było używać w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Osiągnij wysokiej mocy połączenia dalekiego zasięgu z zintegrowanymi lub odłączanymi opcjami anten. Utwórz hot-spoty Wi-Fi Sparuj ENS620EXT i ENS500EXT-AC z antenami sektorowymi EnGenius, aby stworzyć wydajną bezprzewodową stację bazową z zasięgiem obejmującym 120 °. Oferta o dużym zasięgu, dalekiego zasięgu, punkt-tomultipoint i tworzenie dużych hotspotów Wi-Fi dla: • Zewnętrzne centra handlowe • Magazyny i areny • Campus Quady i stadiony • Campgrounds & Marinas • Teatry zewnętrzne i obiekty rekreacyjne • Dostawcy usług internetowych Zewnętrzne mosty dalekiego zasięgu Rozszerz sieć bezprzewodową w miejscach, gdzie okablowanie nie jest możliwe lub praktyczne, eliminując jednocześnie koszty przedłużonych kabli. Podłącz dodatkowe urządzenie, takie jak kamera IP lub punkt dostępowy, aby zwiększyć elastyczność wdrażania. Dostarcz precyzyjne łącza krótkich i dalekosiężnych połączeń punkt-punkt w ustawieniach takich jak: • Między budynkami • Na dużych kampusach i stadionach • Over Vast Acreage: Parki, pola golfowe, rancza • Bloki miejskie, parkingi i przystanie • W dużych strukturach wewnętrznych: Centra dystrybucji i areny EnStation5-AC: precyzyjne, dalekosiężne połączenie punkt-punkt</ b> EnTurbo EnStation5-AC oferuje wysoką moc wyjściową 23 dBm i wysoką czułość odbioru. W połączeniu z wbudowanymi anteny kierunkowej 19 dBi, które emitują wąską wiązkę sygnału, zapewniają stabilną łączność, optymalną przepustowość i szybkość transmisji danych na bardzo długich dystansach - do 5 mil w przejrzystych, punktowych punktach rozmieszczenia .
image
Pozycja dla maksymalnej łączności Łatwe pozycjonowanie EnStation5-AC w celu zapewnienia maksymalnej łączności dzięki 360-stopniowemu, 3-osiowemu ramieniu obrotowemu, które blokuje się w celu zapewnienia dokładnego wyrównania między innymi urządzeniami z systemem EnStation5.
image
PoE obsługuje elastyczne opcje zasilania Podłącz i używaj zewnętrznych punktów dostępowych i mostów EnTurbo poprzez swoje podwójne porty Gigabit PoE i dołącz adapter PoE do miejsc, w których gniazdka elektryczne są niedostępne, na przykład na dachach, słupach lub innych odległych obszarach.
image
Elastyczna obsługa i opcje konfiguracji Konfiguracje trybu Access Point, Client Bridge i WDS poszerzają punkty dostępowe AP i Bridge do potrzeb sieci. Dzięki wielu trybom pracy, te elastyczne urządzenia oferują wszechstronność we wdrożeniach punkt-punkt lub punkt-wielopunkt.
image
Optymalna wydajność w trudnych środowiskach Zewnętrzne punkty dostępowe i mosty EnTurbo są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach i posiadają odporne obudowy klasy IP55. Upewnij się, że Twoja sieć działa w ekstremalnym klimacie zewnętrznym i w pomieszczeniach przemysłowych, w których temperatura jest czynnikiem. EnTurbo jest chroniony przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych, zimna, mrozu, śniegu, deszczu, gradu, ciepła i wilgoci Zarządzanie siecią Zewnętrzne AP i mosty EnTurbo mogą działać jako samodzielne urządzenia lub jako część skalowalnego rozwiązania do zarządzania siecią bezprzewodową EnGenius. Zarządzaj punktami dostępowymi i mostami EnTurbo w trybie AP za pomocą przełączników Neutron lub zdalnie za pomocą programu ezMaster i rozszerzaj je w miarę wzrostu potrzeb sieci. Zarządzaj maksymalnie 50 punktami dostępowymi EnTurbo z zarządzanymi przełącznikami EnGenius Każdy przełącznik EnGenius Gigabit Managed może również zarządzać maksymalnie 50 punktami dostępowymi lub mostami EnTurbo w trybie AP. Za pomocą przełącznika można uzyskać dostęp do wszystkich podłączonych urządzeń EnGenius działających w trybie AP, a także do pełnej gamy bezprzewodowych i narzędzi do zarządzania warstwą 2. Wybierz modele przełączników PoE + i inne niż PoE z elastycznymi opcjami wdrażania i zarządzania oraz bez licencji AP lub opłat abonamentowych. </ div>
image
Oprogramowanie do zarządzania siecią ezMaster Prosty, intuicyjny interfejs internetowy EnGenius ezMaster Software umożliwia elastyczne monitorowanie punktów dostępowych - lokalnie lub zdalnie. Szybko i łatwo konfiguruj, zarządzaj, monitoruj i rozwiązywaj problemy z wieloma punktami dostępowymi w tym samym czasie. Sprawdź wydajność sieci w czasie rzeczywistym i monitoruj ruch AP za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego ezMaster. EzMaster oferuje funkcje klasy biznesowej, nieograniczoną skalowalność i scentralizowane zarządzanie setkami punktów dostępu EnTurbo i przełączników EnGenius - lokalnie, zdalnie lub za pośrednictwem usługi opartej na chmurze, bez opłat licencyjnych i abonamentowych.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products