• Categories
  • MASKA STREETWEAR GENESIS #GAMING

The Symbol : Z31111
31.00
szt. Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Available in our warehouse
EAN 5901969431377

Zamówienie telefoniczne: 426307587wew.1

Leave your phone
image

BĄDŹ STYLOWY Z MASKAMI GENESIS STREETWEAR

Wyróżnij się z tłumu. Odznacz swoje wyjątkowe "Ja" i załóż jedną z czterech dostępnych masek ochronnych od Genesis. Dopracowana pod względem szczegółów zadba o Twoją ochronę w stylowy sposób. Łącząc to z dużą wygodą użytkowania, oddajemy Tobie maseczki spełniając Twoje wymagania. Również w wersji dla dzieci z modelem Cronos KIDS.

DUŻA WYGODA UŻYTKOWANIA

Maska Streetwear sprawia, że noszenie maseczki staje się nareszcie przyjemne. Źródłem wygody jest odpowiedni krój oraz materiał, który jest nadzwyczaj przyjemny w dotyku i przez który łatwo się oddycha. Zamiast tradycyjnych gumek nachodzących za uszy, zastosowane zostały te za głowę, co tylko udowadnia, że Maska Streetwear wykonana została z dbałością o Twój najwyższy komfort użytkowania.

image
image

WYJĄTKOWY DESIGN

Maseczka dostępna jest aż w 4 wariantach - PWNG, Cronos, #Genesis oraz Cronos KIDS. Wybór daje Ci pewność wybrania tej najlepszej dla siebie. Nowoczesne wzory zostały graficznie dopracowane, aby robiły wrażenie nie tylko na Tobie, ale również na przechodniach. Nareszcie możesz przerzucić się z nudnych, jednokolorowych maseczek i być tym, który podoba się innym z maską Genesis Streetwear. 

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Dobrane najlepsze materiały dają poczucie posiadania maseczki z wyższej półki. Maska Genesis Streetwear wykonana została z wysokiej jakości bawełny i elastycznych, mocnych gumek. Całość jest gwarancją wytrzymałej maseczki, która wytrzyma próbę czasu i wielokrotne pranie.

image
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products