• Obudowa ePoynt zewnętrzna EPNT-1 do routera

Symbol: A-EPNT-0001-V1-01

Obudowa ePoynt została zaprojektowana tak, aby pasowały do różnych modułów, routerów, do użytku w pomieszczeniach klienta (CPE). EPNT-1 oferują szerokopasmowy zasięg od 617 do 3800 MHz, idealnie nadają się do implementacji LTE i 5G ze szczytowym wzmocnien

Produkt niedostępny
1209.00
Wpisz swój e-mail
Przewidywana dostawa lub odbiór w sklepie: 3 dni
Cena przesyłki już od 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Kurier Inpost 0
Odbiór w sklepie Łódź - ul. Mała 8 0
Kurier Inpost płatność przy odbiorze 24
Dostępność w magazynie wysyłkowym Niedostępny, brak towaru
Zostaw telefon

Poynting anteny

Obudowa zewnętrzna EPNT-1 do routera z anteną Poynting XPOL-1-5G-41 4x4 LTE (MIMO), 2x2 Wi-Fi (MIMO) 5 dBi

Poynting przedstawia całkowicie nową gamę obudów antenowych, serię ePoynt. Obudowy ePoynt są zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych routerów, przekształcając obudowę anteny w sprzęt do lokalizacji klienta (CPE) - wystarczy dodać własny router LTE/5G. Obudowa ePoynt może pomieścić routery o wymiarach do 185x145x45 mm. ePoynt-1 (EPNT-1) łączy technologię anteny dookólnej z polaryzacją krzyżową w celu zwiększenia wydajności. Jest to idealne rozwiązanie w obszarach zabudowanych, w których w pobliżu znajduje się kilka stacji bazowych, ale gdzie wymagana jest wyższa stabilność i przepustowość dzięki ulepszonej konfiguracji MIMO.

EPNT-1 zawiera cztery anteny o polaryzacji krzyżowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do routerów 4x4 MIMO lub podwójnych 2x2 MIMO. Anteny oferują szerokopasmowy zasięg od 617 do 3800 MHz, dzięki czemu idealnie nadają się do implementacji LTE i 5G ze szczytowym wzmocnieniem 5 dBi. EPNT-1 zawiera również dwie dookólne dwuzakresowe anteny Wi-Fi, które pokrywają pasma Wi-Fi 2,4 GHz i 5 do 6 GHz dla 2x2 MIMO. Obudowa EPNT-1 została również zaprojektowana tak, aby wytrzymać niekorzystne warunki pogodowe, dzięki czemu antena jest wodoszczelna i odporna na warunki atmosferyczne o stopniu ochrony IP65.


Cechy produktu

Najważniejsze cechy anteny

- Ultraszerokopasmowy zasięg dla 2G, 3G, 4G i 5G
- Anteny dookólne o wzmocnieniu szczytowym 5 dBi
- 4x4 MIMO dla lepszej wydajności
- Możliwość montażu na ścianie, słupie i oknie
- Odporna na warunki atmosferyczne i wodoodporna obudowa (IP65)
- 1 x zewnętrzne porty USB, 1 x port Ethernet i 2 x zewnętrzne połączenia SMA dla dodatkowych anten

Zastosowanie anteny

Najważniejsze cechy anteny

- Antena zewnętrzna do stałego dostępu bezprzewodowego (FWA)
- Łączność konsumencka z Internetem 5G/LTE
- Przemysłowe i komercyjne wdrożenie 5G/LTE
- Poprawa odbioru w miejskich i wiejskich gospodarstwach domowych
- Inteligentne systemy środowiskowe, wodne dla M2M i IoT
- Systemy komunikacji naftowo-gazowejWykresy wydajności anteny — sieć komórkowa

Wykresy anteny

Współczynnik fali napięcia (VSWR)

VSWR jest miarą tego, jak wydajnie moc o częstotliwości radiowej jest przesyłana ze źródła zasilania przez linię transmisyjną do obciążenia. W idealnym systemie przesyłane jest 100% energii, co odpowiada VSWR 1:1. EPNT-1 zapewnia doskonałą wydajność we wszystkich pasmach z VSWR 2,5:1 lub lepszym we wszystkich pasmach.

Zysk w dBi

5 dBi to szczytowe wzmocnienie we wszystkich pasmach od 617 do 3800 MHz
- 617 - 960 MHz: 1 dBi
- 1427 - 1517 MHz: 2,5 dBi
- 1710 - 2700 MHz: 5 dBi
- 3400 - 3800 MHz: 4,5 dBi
*Wzmocnienie anteny mierzone ze standardową anteną wyrównaną do polaryzacji

Wykresy wydajności anteny - Wi-FiWspółczynnik fali napięcia (VSWR)

VSWR jest miarą tego, jak wydajnie moc o częstotliwości radiowej jest przesyłana ze źródła zasilania przez linię transmisyjną do obciążenia. W idealnym systemie przesyłane jest 100% energii, co odpowiada VSWR 1:1.Wi-Fi EPNT-1 zapewnia doskonałą wydajność we wszystkich pasmach z VSWR ≤ 2,5:1 lub lepszą we wszystkich pasmach.

Zysk w dBi

7 dBi to szczytowe wzmocnienie we wszystkich pasmach od 2400 - 2500 MHz i 5000 - 6000 MHz
- 2400-2500 MHz: 3 dBi
- 5000-6000 MHz: 7 dBi

Wzorce promieniowania

Azymut rozmieszczenie pokrycie


Montaż urządzenia


Prezentacja anteny szerokopasmowej XPOL-2-5G (wideo):

 

Warianty anteny:


Specyfikacja techniczna

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną dokumentacją techniczną anteny.

Specyfikacja techniczna anteny

Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy

Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

  • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

zamawiam-amperluxnew.png

Złóż zamówienie

Bez rejestracji możliwość złożenia zamówienia z rejestracją konta klienta lub bez rejestracji. Zamówienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne na towary dostepne na stronie amperlux.pl przyjmujemy na infolinii +48 42 630 75 87 wew. 1. Zamówienia telefoniczne wysyłamy kurierem z płatnością przy odbiorze za 24 zł. Faktura proforma Opłacenie zamówienia na podstawie faktury proforma - napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie dokumentu. Dokument zakupu Do każdej przesyłki dołączamy w formie papierowej paragon lub na życzenie fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę tylko w wersji elektronicznej napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie faktury e-mailem i nie załączanie jej do przesyłki. Do 28 dni na odesłanie towaru Po otrzymaniu przesyłki masz 14 dni na poinformowanie nas o chęci odstąpienia od umowy, następnie od tego czasu masz 14 dni na dostarczenie towaru do zwrotu. Szczegóły w warunkach zwrotu.

realizacja-amperluxnew.png

Dostępność i czas realizacji

W magazynie Wszystkie oferowane na stronie produkty są dostępne w naszym magazynie wysyłkowym lub w magazynie centralnym producenta. Sklep stacjonarny i odbiór osobisty Produkty oferowane na amperlux.pl nie są magazynowane w sklepie stacjonarnym. Odbiór osobisty możliwy jest po skompletowaniu zamówienia - o czym informujemy w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. Wysyłka Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego (oznaczone na zdjęciu "Wysyłka 24h"), czas dostawy z magazynu producenta to 1-3 dni robocze, Wysyłka tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 zazwyczaj są odbierane przez kuriera w dniu ich złożenia. Informacja W przypadku wydłużenia czasu realizacji kontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem i ustalamy szczegóły dostawy.

wspieramy-amperluxnew.png

Ochrona kupujących

Sprawne produkty Dbamy o to, aby wszystkie sprzedawane prodkty były sprawne. Wykrycie wady Odpowiadamy za wszystkie oferowane produkty, a część również gwarancją producentów (na warunkach zawartych w karcie gwarancyjnej), Szczegóły w warunkach reklamacji - odnośnik dostęny w stopce strony. Dostawa Odpowiadamy za dostawę i zabezpieczenie produktów. Gwarancja otrzymania zamawianego towaru Pakujemy w systemie monitoringu CCTV ekspresowo rozpatrzymy każde zgłoszenie dotyczące przesyłki. My odpowiadamy za transport i produkt Masz zastrzeżenia do pracy kuriera, czy produktu? Zgłoś je nam! Opieka posprzedażowa Potrzebujesz instrukcji, wsparcia technicznego, dodatkowych akcesoriów? Napisz lub zadzwoń.

  • Ostatnio oglądane produkty