• Categories
  • SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE GENESIS OXYGEN 200 Z MIKROFONEM CZARNE

The Symbol : Z30373
70.00
szt. Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Available in our warehouse
EAN 5901969426274

Zamówienie telefoniczne: 426307587wew.1

Leave your phone
Banner

Doświadcz dźwięków zwalających na kolana, bogatych wybuchów oraz spadających pestek naboi z karabinów. Słuchawki Oxygen 200 zapewnią czysty i pełen detali dźwięk, dzięki  odpowiednio dużej przestrzeni, w której poruszają się przetworniki.Słuchawki zostały zaprojektowane, by sprostać wymaganiom użytkowników oczekujących niesamowitej jakości dzwięków. Załóż słuchawki, odetnij się od otoczenia, wejdź do wirtualnego świata i poczuj moc Oxygen 200.

Banner
Banner

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM ROZGRYWKI

Oxygen 200 zostały wyposażone w wysokiej jakości przetworniki Neodymowe o średnicy 10 mm, które zapewniają mocne brzmienie i wysoką jakość odwzorowania dźwięku. W trakcie gry usłyszysz każdy krok przeciwnika oraz strzał, dzięki czemu staniesz się prawdziwym drapieżnikiem polującym na swoje ofiary.
 

Banner

STEROWANIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Ergonomiczne sterowanie we wbudowanym wielofunkcyjnym pilocie zapewnia stały i wygodny dostęp do najbardziej potrzebnych funkcji takich jak pauza, odtwarzanie, czy regulacja głośności. Pilot zachwyca przyciskami o przyjemnej strukturze, charakteryzując się mocno wyczuwalną reakcją zwrotną po naciśnięciu. Zarówno optycznie, jak i w dotyku jest to element o jakości niespotykanej w innych zestawach słuchawkowych.

Banner

MULTIPLATFORMOWOŚĆ

Arsenał Oxygen 200 został wyposażony w złącze 3,5 mm minijack o długości przewodu 1,2 m, tym samym pozwalając cieszyć się wrażeniami dźwiękowymi na każdej platformie gamingowej. Bez problemu połączysz je z komputerami PC, konsolami, smartfonami i tabletami.

Banner

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ GRY

Każdy wymagający gracz i streamer wie jak ważna jest komunikacja. Oxygen 200 zostały wyposażone w specjalny konstrukcyjnie odpinany mikrofon, który dzięki swoim umiejscowieniu pozwala na czystą i pozbawioną zakłóceń rozmowę z Twoimi kompanami na polu walki.

Banner

WYMIENNE KOŃCÓWKI W TYM BI FLANGE

Aby stworzyć słuchawki szyte na miarę, dołączyliśmy do Oxygen 200 aż 3 rozmiary standardowych gumek dokanałowych oraz zaawansowane gumki typu bi-flange, które dzięki większej powierzchni materiału zapewniają jeszcze lepszą izolację, wprowadzające jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom.

image

IDEALNY KĄT USTAWIENIA W TRYBIE PRZENOŚNYM

Słuchawki został wyposażone w specjalną wtyczkę o kącie 125 stopni. Dzięki takiemu zastosowaniu, podczas gry kabel nigdy Ci nie przeszkadza oraz gwarantuje długie działanie. Cieszysz się komfortem oraz doskonałymi wrażeniami z rozgrywki mobilnej.

 

INNOWACYJNE HACZYKI

W celu poprawy stabilizacji słuchawek w uszach Oxygen 200 wyposażyliśmy w specjalne gumowe haczyki przylegające do wnętrza małżowiny usznej. Głównym zadaniem haczyków jest stabilizacja słuchawek w małżowinach. Osadzone, trzymają się mocno, zapewniając Tobie nieprzerwany komfort - tak jak lubisz.

 

image
image

DESIGN DOPASOWANY DO TWOJEGO STYLU

Nowoczesny, wygląd Oxygen 200 to nie jedyne rozwiązanie, w które zostały zaopatrzone słuchawki w zakresie designu. Zarówno gumowe haczyki stabilizacyjne, jak i gumki typu bi-flange nadają wyjątkowego gamingowego charakteru.

image
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products