• SWITCH PLANET MGSD-10080F-EU 8X 1GB BASE-X SFP/2X 1GB BASE-T ZARZĄDZALNY L2+ METRO ETHERNET RACK

Symbol: Z24236
Brak towaru
1994.00
Wpisz swój e-mail
Przewidywana dostawa lub odbiór w sklepie: do 3 dni | Wysyłka lub odbiór po skompletowaniu.
Cena przesyłki już od 0
Odbiór w sklepie Łódź - ul. Mała 8 0
Kurier Inpost 0
Kurier Inpost płatność przy odbiorze 24
Dostępność w magazynie wysyłkowym Niedostępny, brak towaru
EAN 4711213689406
Zostaw telefon
Ostatni miejski switch PLANET model MGSD-10080F został wyposażony w zaawansowane funkcje zarządzające i posiada 8 światłowodowych portów dual-speed 100/1000Mb/s oraz 2 porty TP 10/100/1000Mb/s, wszystko umieszczone zostało w wytrzymałej obudowie. Urządzenie zostało wyposażone w nieblokującą się strukturę przełącznikową i pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 20Gb/s w zakresie temperatur między -10 a 60 stopni Celsjusza bez utraty pakietów czy błędów CRC. Wykorzystanie MGSD-10080F znacznie ułatwia ulepszanie sieci przemysłowych LAN według potrzeb zwiększenia przepustowości. Switch został specjalnie zaprojektowany dla dostawców usług którzy dostarczają swoje usługi na dużych odległościach poprzez sieć Ethernet. MGSD-10080F zaadoptował design „Front Access" co sprawia, że zarówno podłączanie jak i konserwacja urządzenia znajdującego się w szafie jest niezwykle łatwe dla techników.
image
Elastyczne i skalowalne rozwiązanie 8 slotów mini-GBIC wbudowanych w MGSD-10080Fobsługują technologię Dual-Speed, switch posiada również światłowodowe moduły 100Base-FX oraz 1000Base-SX/LX SFP (Small Form-factor Pluggable) co pozwala administratorom wybrać odpowiedni dla siebie transreceiver SFP w zależności od odległości czy prędkości transmisji w celu najefektywniejszego rozszerzenia sieci. MGSD-10080F obsługuje funkcje SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) która z łatwością monitoruje parametry sieci SFP takie jak optyczna moc wyjściowa, optyczna moc wejściowa, temperatura, napięcie dostarczane do transreceiverów czy aktualny laser bias w czasie rzeczywistym
image
Redundancyjne zasilanie AC/DC w celu zapewnienia ciągłości usługi W celu zwiększenia niezawodności pracy oraz elastyczności MGSD-10080F został wyposażony w jeden zasilacz 100~240V AC oraz dwa dodatkowe złącza 36~72V DC dla zapewnienia ciągłości zasilania. Redundancyjne systemy zasilnia są specjalnie projektowane dla potrzeb nowoczesnych jednostek wymagających wysoką integralność zasilania. Dlatego też MGSD-10080F został wyposażony w złącza 36~72V które pozwalają na implementację switcha na poziomie telecom które może być umiejscowione w pokoju elektrycznym. Cyfrowe wejścia/wyjścia dla zewnętrznego alarmu MGSD-10080F posiada cyfrowe wejście oraz cyfrowe wyjście na przednim panelu. Zewnętrzny alarm oferuje technikom możliwość wykorzystania cyfrowego wejścia do detekcji oraz ewidencji statusu zewnętrznych urządzeń (takich jak czujnik w drzwiach) a cyfrowe wyjście może alarmować w przypadku przerwania połączenia czy awarii zasilania.
image
Opłacalne rozwiązanie zarządzalnego gigabitowego miejskiego switcha IPv6 W celu zaspokojenia zapotrzebowania dostawców tworzących nowoczesne sieci w standardzie IPv6 MGSD-10080F obsługuje oba standardy IPv4 oraz IPv6.Może współpracować z infrastrukturą opartą o protokół IPv4 jak i z sieciami pracującymi w IPv6. Dzięki łatwemu oraz przyjaznemu interfejsowi oraz duża liczbą funkcji do zarządzania, MGSD-10080F jest idealnym rozwiązaniem dla ISP oraz dostawców innych usług pracujących w standardzie IPv6 oraz dla przedsiębiorstw chcących połączyć swoje sieci w całość. Zarządzalny switch warstw Layer 2 / Layer 4 do tworzenia zautomatyzowanych sieci MGSD-10080F to również idealne rozwiązanie dla aplikacji w data center czy dystrybucji. Posiada zaawansowane funkcje przełączania warstwy L2 do warstwy L4 oraz redundancje, kontrolę ruchu QoS, kontrolę dostępu oraz uwierzytelnianie przez sieć, oraz funkcje zarządzające bezpieczeństwem w celu ochrony klientów dzięki niezawodnej funkcji możliwości odnowy switchingu która nadaje się do implementowania w sieciach odpornych na uszkodzenia oraz w sieciach o architekturze mesh. Wysokie bezpieczeństwo MGSD-10080F pozwala na stworzenie obszernej listy kontroli dostępu ACL (Access Control List) dla zwiększenia bezpieczeństwa do granic możliwości. Mechanizmy ochrony również zawiera uwierzytelnianie oparte o protokoły 802.1x, MAC oraz oparte o użytkownika. Zabezpieczenia portów są efektywne w limitowaniu liczby klientów przechodzących przez nie, dlatego też administratorzy sieci mogą konstruować wysoce zabezpieczone korporacyjne sieci dużo szybciej i z dużo mniejszym nakładem pracy.
Stan Nowy

Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

  • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.

 

Czas na odstąpienie od umowy 14 dni

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Zwrot dostępnej w stopce tej strony.

Koszt zwrotu

Zamówiony towar odeślesz na własny koszt. Możesz skorzystać z Szybkich i tanich zwrotów w zakładce Zwrot dostępnej w stopce tej strony.

Dodatkowe informacje

  • Nie przyjmujemy zwrotów od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 38 a. Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu cywilnego).
  • Nie przyjmuję zwrotów nadanych za pobraniem.
  • Otrzymałeś gratis? – w przypadku zwrotu towaru odeślij go również do nas.
  • Otrzymałeś rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

zamawiam-amperluxnew.png

Złóż zamówienie

Bez rejestracji możliwość złożenia zamówienia z rejestracją konta klienta lub bez rejestracji. Zamówienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne na towary dostepne na stronie amperlux.pl przyjmujemy na infolinii +48 42 630 75 87 wew. 1. Zamówienia telefoniczne wysyłamy kurierem z płatnością przy odbiorze za 24 zł. Faktura proforma Opłacenie zamówienia na podstawie faktury proforma - napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie dokumentu. Dokument zakupu Do każdej przesyłki dołączamy w formie papierowej paragon lub na życzenie fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę tylko w wersji elektronicznej napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie faktury e-mailem i nie załączanie jej do przesyłki. Do 28 dni na odesłanie towaru Po otrzymaniu przesyłki masz 14 dni na poinformowanie nas o chęci odstąpienia od umowy, następnie od tego czasu masz 14 dni na dostarczenie towaru do zwrotu. Szczegóły w warunkach zwrotu.

realizacja-amperluxnew.png

Dostępność i czas realizacji

W magazynie Wszystkie oferowane na stronie produkty są dostępne w naszym magazynie wysyłkowym lub w magazynie centralnym producenta. Sklep stacjonarny i odbiór osobisty Produkty oferowane na amperlux.pl nie są magazynowane w sklepie stacjonarnym. Odbiór osobisty możliwy jest po skompletowaniu zamówienia - o czym informujemy w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. Wysyłka Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego (oznaczone na zdjęciu "Wysyłka 24h"), czas dostawy z magazynu producenta to 1-3 dni robocze, Wysyłka tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 zazwyczaj są odbierane przez kuriera w dniu ich złożenia. Informacja W przypadku wydłużenia czasu realizacji kontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem i ustalamy szczegóły dostawy.

wspieramy-amperluxnew.png

Ochrona kupujących

Sprawne produkty Dbamy o to, aby wszystkie sprzedawane prodkty były sprawne. Wykrycie wady Odpowiadamy za wszystkie oferowane produkty, a część również gwarancją producentów (na warunkach zawartych w karcie gwarancyjnej), Szczegóły w warunkach reklamacji - odnośnik dostęny w stopce strony. Dostawa Odpowiadamy za dostawę i zabezpieczenie produktów. Gwarancja otrzymania zamawianego towaru Pakujemy w systemie monitoringu CCTV ekspresowo rozpatrzymy każde zgłoszenie dotyczące przesyłki. My odpowiadamy za transport i produkt Masz zastrzeżenia do pracy kuriera, czy produktu? Zgłoś je nam! Opieka posprzedażowa Potrzebujesz instrukcji, wsparcia technicznego, dodatkowych akcesoriów? Napisz lub zadzwoń.

  • Ostatnio oglądane produkty