Pendrive - praktyczna i przenośna pamięć dla każdego!

 

GOODRAM Colour pozwala się wyróżniać. Połączenie intensywnych kolorów na pewno zostanie zauważone i zapamiętane na długo. Indywidualnego charakteru nadaje możliwość łączenia różnych barw korpusu oraz obrotowego systemu zamykania.

Klasyka rozwiązań

Obudowa wykonana jest z trwałego tworzywa. Dzięki bogatej kolorystyce każdy model nabiera indywidualnego charakteru. Dodatkowym atutem jest obrotowa osłona, która dodatkowo chroni pamięć USB i nadaje jej niepowtarzalnego wyglądu.

Zawsze przy Tobie

Klasyczna obudowa GOODRAM sprawia, że pendrive zdobywa uznanie wśród zwolenników praktycznych rozwiązań. Przemyślana konstrukcja pamięci GOODRAM sprawia, że pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli cieszyć się pamięcią nawet tym najbardziej roztargnionym.

Wieczysta gwarancja

W GOODRAM stosowane są tylko najlepsze komponenty, a w trakcie całego procesu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu objęty został wieczystą gwarancją producenta.