Nasza oferta, nasz wybór!

W ofercie amperlux.pl oferujemy zegary ścienne, w różnych stylach począwszy od nowoczesnych, a także takich które mogą być uznane z wyglądu zegary za antyki, czy też zegary klasyczne. Należy również przyznać, że postaraliśmy się tak dobrać ofertę, aby była ona przystępna cenowo. Do wyboru oferujemy zegar ścienny małe i zegar ścienny duży. Hitem sprzedaży jest model z cichym mechanizmem Lyon występuje w wersji z białą lub czarną tarczą.

Gdzie mogę powiesić zegar?

Gdzie powiesić zegar? To pytanie należy zadać sobie przed zakupem. Zegary ścienne znajdą swoje miejsce w różnych miejscach domu. Jedne pasują do salonu, pokoju dziecka, a inne do kuchni, jadalni. Bez wątpienia miejsce zależy od stylu i gustu o czym nie będziemy tutaj pisać bo przecież każdy wie najlepiej co jest dla mniego smaczne, a co się zwyczajnie "gryzie". Powieś zegar nawet w garażu ważne, żeby dobrze się z nim czuć i dobrze widzieć jego wskazania.

Jak powiesić zegar ścienny?

Większość zegarów powiesisz klasycznie. Czyli? Gwoździem do drewna, a kołkiem rozporowym do betonu. Do metalu śrubą. Zegary posiadają w tylnej części obudowy element, do mocowania gwościa, wkrętu, śruby lub haka. Ale oczywiście nie musi być klasycznie. W przypadku większości zegarów możńa zastosować silną taśmę montażową piankową. Tak samo jest w specyficznym przypadku zegara, w którym każdy element mocujemy nielależnie taśmą ścianie samemu wybierając jego rozmiar w wyznaczonym przez producenta zakresie.

Zegar ścienny drewniany, czy metalowy?

Zegar na ścianę z oferty amperlux.pl posiada elektroniczny mechanizm kwarcowy oraz tarcze w różnych kolorach i wzorach. Występują tarcze czarne lub białe, a w tych klasycznych modelach stylizowane na kolor kości słoniowej. Można podzielić je również ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane. Występują między innymi zegary metalowe, drewniane lub wersje z tworzywa, czyli popularnego plastiku. Wybór materiału powinien raczej zależeć od kwesti wizualnych. Technicznie przy zastosowaniu domowym nie ma on wpływu na jego jakość. Kupując zegar z mechanizmem na baterie nie zapomnij o zakupie baterii nalepiej tych alkalicznych o wydłużonej sprawności jakimi są baterie Varta z serii LongLife Power AA. W amperlux.pl sprzedajemy je również na sztuki, więc możesz kupić tylko tyle ile potrzebujesz.