• O firmie

W 2000 roku stworzyliśmy rodzinną firmę zajmującą się handlem artykułami elektrycznymi i elektrotechnicznymi. Z racji naszego wykształcenia i zainteresowań celem przedsięwzięcia stała się kompleksowa obsługa naszych Klientów.

Nie zależy nam tylko na sprzedaży, ale również na prawidłowym wdrożeniu i zastosowaniu naszych towarów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy najlepsze rozwiązania. Ta wizja zaowocowała rozwojem firmy i współpracą z klientami instytucjonalnymi oraz instalatorami.

W 2004 roku otworzyliśmy magazyn, gdzie znajduje się obecnie kilka tysięcy pozycji. Sprzedaż internetową prowadzimy od 2006 roku obejmując swym zasięgiem całą Polskę i kraje Uni Europejskiej. 1 lipca 2010 roku uruchomiliśmy zupełnie nowy system sprzedaży internetowej, podnosząc tym samym standardy i wprowadzając nową jakość obsługi klienta.

Rodzinny charakter firmy powoduje dużą elastyczność w handlu zarówno w kwestii doboru oferowanego asortymentu jak i cen. Jest to niewątpliwie atut zauważalny przez naszych klientów. Nasza oferta związana jest z szeroko rozumianym "prądem elektrycznym" od niskich do wysokich napięć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie poszerzamy asortyment i kierując się hasłem ciągłego rozwoju otwieramy dla Państwa kolejne salony sprzedaży amperlux.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą handlową, jak również do zakupów w naszych placówkach stacjonarnych oraz poprzez sklep internetowy https://amperlux.pl/

Posiadamy w swojej ofercie produkty takich marek jak: Amica, Kruger&Matz, Plastrol, Freecom, Intex, Blow, Natec, Netis, TP Link, Intenso, Dospel, Bioterm, BaByliss, Cabletech, AG Termopasty, AG Chemia, Goodram, Quer, Mlife, Gembird, Sony, GMB Gaming, Sunker, Panasonic, Creative, Hoover, AEG, Siemens, Zanussi, Rowenta, Samsung, Electrolux, Remington, Philips, Kemot, Uni-T, Esperanza, Teesa, Tefal, Bemko, Helios, Osram, Vipov, Kobi, INQ i wiele innych.

Dołącz do grona naszych znajomych na Facebook'u

Jesteśmy aktywni na portalu społecznościowym Facebook, gdzie informujemy o wszelkich nowościach jakie pojawiają się w naszej ofercie oraz udzielamy porad związanych z nowymi technologiami i technicznymi rozwiązaniami.

Dołącz do grona naszych znajomych na facebook.com/amperluxpl

Gdzie nas znajdziesz?

Amperlux.pl - Łódź 1

ul. Mała 8
90-615 Łódź

Służymy pomocą

Pn.-Pt. 9.00-17.00
Sobota 9.00-13.00
e-mail: kontakt@amperlux.pl

Pozdrawiamy
zespół Amperlux.pl