• O firmie

Początek

W maju 2000 roku stworzyliśmy rodzinną firmę zajmującą się handlem artykułami elektrycznymi i elektrotechnicznymi. Z racji naszego wykształcenia i zainteresowań celem przedsięwzięcia stała się kompleksowa obsługa naszych Klientów.

Rodzinny charakter firmy zachowany do dnia dzisiejszego powoduje dużą elastyczność w handlu zarówno w kwestii doboru oferowanego asortymentu jak i cen. Jest to niewątpliwie atut zauważalny przez naszych klientów. Nasza oferta związana od początku związana była z szeroko rozumianym "prądem elektrycznym" od niskich do wysokich napięć.

Misja

Nie zależy nam tylko na sprzedaży, ale również na prawidłowym wdrożeniu i zastosowaniu naszych towarów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy najlepsze rozwiązania. Ta wizja zaowocowała rozwojem firmy i współpracą z klientami instytucjonalnymi oraz instalatorami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie poszerzamy asortyment i kierując się hasłem ciągłego rozwoju otwieramy dla Państwa kolejne salony sprzedaży amperlux.pl

Ciągły rozwój

W 2004 roku otworzyliśmy magazyn, gdzie znajduje się obecnie kilka tysięcy pozycji. Sprzedaż internetową prowadzimy od 2006 roku obejmując swym zasięgiem całą Polskę i kraje Uni Europejskiej. 1 lipca 2010 roku uruchomiliśmy zupełnie nowy system sprzedaży internetowej, podnosząc tym samym standardy i wprowadzając nową jakość obsługi klienta.

W 2015 roku przeszliśmy rebranding dostosowując logo firmy oraz nazwę do zachodzących zmian w kulturze społecznej oraz charakteru oferowanego asortymentu i usług. Rok 2020 przeniósł nas w nowy, zintensyfikowany świat zakupów internetowych. Od tego czasu zamówienia realizujemy w nowym, większym magazynie oraz wdrożyliśmy nowy bardziej wydajny i ergonomiczny system sklepu internetowego. W roku 2024 w firmie została wydzielona sprzedaż internetowa w efekcie zmian dział e-commerce obsługiwany jest przez firmę amperlux.pl JAN PRUSINOWSKI.

Aktualna oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą handlową, jak również do zakupów w naszym sklepie stacjonarnym oraz poprzez sklep internetowy https://amperlux.pl/

Posiadamy w swojej ofercie produkty takich marek jak: Adata, Amica, Kruger&Matz, Plastrol, Blow, Natec, Netis, TP Link, Dospel, Bioterm, BaByliss, Cabletech, AG Termopasty, AG Chemia, Gorenje, Goodram, Panasonic, Hoover, Gorenje, Samsung, Electrolux, Remington, Philips, Uni-T, Esperanza, Teesa, Osram i wiele innych.

Dołącz do grona naszych znajomych na Facebook'u

Jesteśmy aktywni na portalu społecznościowym Facebook, gdzie informujemy o wszelkich nowościach jakie pojawiają się w naszej ofercie oraz udzielamy porad związanych z nowymi technologiami i technicznymi rozwiązaniami.

Dołącz do grona naszych znajomych na facebook.com/amperluxpl

Gdzie nas znajdziesz?

amperlux.pl, ul. Mazowiecka 43, 92-22 Łódź

Służymy pomocą

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00

e-mail: e-sklep@amperlux.pl

Zapraszamy do zakupów

zespół Amperlux.pl


        +48 504 504 721
  ul. Mazowiecka 43 92-22 Łódź
      e-sklep@amperlux.pl
     amperlux.pl