• Categories
  • LTC Wentylator wiatrak podłogowy stojący 40cm 40W, pilot + timer

The Symbol : 14454
137.00
couples Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Available in our warehouse
EAN 5902270749205

Zamówienie telefoniczne: 426307587wew.1

Leave your phone
LTC Wentylator wiatrak podłogowy stojący 40cm 40W, pilot + timer
Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator stojący, oferujący dużą powierzchnię śmigła oraz otwartą konstrukcję, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo orzeźwiający w upalne dni.Praca wentylatora korzystnie wpływa na chłodzenie powietrza w pomieszczeniu i zapewnienie w nim większej ilości świeżego powietrza. Funkcja oscylacji umożliwia objęcie większego obszaru za pomocą jednego wentylatora.
Automatyczną oscylację można wyłączyć i ustawić wentylator na chłodzenie punktowe, wszystko zależy od potrzeb i preferencji użytkownika.
Sterowanie za pomocą pilota o zasięgu do 10 metrów pozwala na zmianę ustawień wentylatora bez potrzeby podchodzenia do urządzenia.
Wbudowany Timer pozwala na ustawienie czasu pracy wentylatora, w zakresie od 30 minut do 7,5 godziny. Dodatkowy tryb Sleep sprawia, że wentylator stopniowo zwiększa i zmniejsza prędkość nadmuchu. Niweluje to ryzyko przeziębienia użytkownika podczas snu.
Wentylator LTC oferuje również możliwość regulacji kąta nachylenia czaszy, co powoduje pionową zmianę kierunku nawiewu. Dzięki regulowanej wysokości stojaka, urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Duża moc, średnica śmigła i szereg dopracowanych rozwiązań, pozwoliły na stworzenie wentylatora, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie to doskonale nadaje się do stosowania w domu, biurze, na halach produkcyjnych itp. Wysoka jakość materiałów oraz estetyka wykonania sprawiają, że produkt ten spełnia funkcję zarówno użytkową jak i ozdobną, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Specyfikacja

Marka LTC
Napięcie zasilania 220-240V, 50/60Hz
Moc 40W
Średnica czaszy 16 cali
Materiał wykonania Plastik, metal
Regulacja siły nawiewu 3-stopniowa
Ilość łopat śmigła 3
Wysokość regulowana w zakresie od 102-125 cm
Podstawa krzyżowa 600 mm
Oscylacja Tak
Kolor Czarny
Wymiary (opakowania) 52 x 12.5 x 47.5 cm
Waga (w opakowaniu) 2.75 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Recently viewed products