• Modul CI PowerCam Pro v6.1 16x kanałów PowerCam

Symbol: PAYMUWPOWERC6

Profesionalny wielostrumieniowy moduł uniwersalnego systemu kodowania PowerCam PRO v6.1 rozkodowuje ok 16 kanałów (MIX: HD/SD)

Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy
Produkt niedostępny
1549.00
Wpisz swój e-mail
Przewidywana wysyłka opłaconego zamówienia 48 godzin
Cena przesyłki już od 0
Kurier DPD (Sp) 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Sp) 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym Niedostępny, brak towaru

Profesjonalny wielostrumieniowy moduł PowerCam Pro ver 6.1

PowerCam Pro ver 6.1 - najnowsza wersja cały czas dla klientów globalnych.

PowerCam Pro jest w stanie jednocześnie deszyfrować całą zawartość transpondera na profesjonalnym sprzęcie CATV. Jest to najlepszy wybór dla firm i instalatorów, którzy poszukują niezawodnego modułu CA, który jest bardzo rygorystycznie testowany z innymi profesjonalnymi markami stacji czołowych.
Powercam PRO 6.1 ma najlepsze wyniki po testach z głowicami Triax, Wisi, Johansson, Teleste, Tecatel, Ikusi. Łatwo jest wybrać preferowane rozwiązanie, aby uniknąć dużej rozbudowy.


PowerCam Pro 6.1 to uniwersalny profesjonalny moduł CA, który umożliwia wymianę kilku typów modułów dekodujących jednego typu, co zmniejsza ryzyko jakiejkolwiek wymiany w przyszłości, tym samym zmniejszając dalsze koszty inwestycji. Czy możliwość aktualizacji oprogramowania z satelity (OTA), dzięki czemu jest gotowy na wszelkie zmiany w systemach dekodowania. PowerCam Pro obsługuje multidescrambling na odbiorniku PVR, aby umożliwić niezależne oglądanie wybranego kanału podczas nagrywania innegob zdarzenia, więcej kanałów na raz (w zależności od możliwości odbiornika).


PowerCam Pro jest w stanie odszyfrować do 63 jednoczesnych identyfikatorów PID. Jest w stanie filtrować 63 PIDs (16 filtrów można zastosować do jednego PID).
Moduł jest w stanie obsłużyć ok 16 kanałów (MIX:  HD/SD) !!!

Wydajność multidescrablingu w rzeczywistości zależy od struktury tych usług pod względem liczby identyfikatorów PID, a także zasobów (filtrów) potrzebnych do przetwarzania informacji CA, co również zależy od zaangażowanego CAS.
Używane funkcje karty inteligentnej (wydajność, szybkość komunikacji...) również mogą wpływać na wydajność modułu CAM.

PowerCam Pro (PCAM V5.0 obsługuje transmisję danych strumienia danych z prędkością do 70 Mb/s. Zależy to również od aspektów sprzętowych, takich jak NIM i deszyfrowanie STB oraz układu sprzętowego. W każdym razie niezależnie od tych parametrów wydajnościowych, mając na uwadze wszystkie kombinacji CAS, kart inteligentnych, „konfiguracji strumienia transportowego", a nawet odbiorników, konieczne jest sprawdzanie wydajności CAM w każdym przypadku.

Uniwersalne profesjonalne funkcje CAM PCAM V6.1:
- zapewnia dostęp do wszystkich kanałów na transponderze (max 63 PID), do 70Mbps
- do 16 filtrów stosowanych do jednego PID
- spełnia światowe standardy DVB
- adresowalny CAM
- blokada rodzicielska
- możliwość aktualizacji przez strumień OTA/DVB


Obsługuje systemy CA:
- Conax
- Irdeto 1, 2
- Cryptoworks
- Viaccess
- Seca
- BetaCrypt
- BISS

- KeyFly

Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

  • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

  • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl