• UPS RACK 19" POWERWALKER LINE-INTERACTIVE 1000VA 4X IEC C13, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB/RS-232, LCD

Symbol: Z15803
Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy
Produkt niedostępny
2015.00
Wpisz swój e-mail
Przewidywany czas wysyłki 5 dni
Cena przesyłki już od 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty Łódź ul. Mazowiecka 43 0
Przesyłka paletowa 250
Dostępność Niedostępny, brak towaru
EAN 4260074975291
image
image

PowerWalker VI 1000 RT HID

to zaawansowany UPS oferujący szeroką gamę zastosowań. Jest przeznaczony zarówno do rozwiązań serwerowych w szafach 19", jak i do biura - przy użyciu specjalnych podstawek. Zaprojektowany z myślą o maksymalnym ułatwieniu użytkowania, dzięki czemu nawet niedoświadczony konsument poradzi sobie z jego obsługą i utrzyma pełną kontrolę nad sprzętem.

Z UPSem PowerWalker nie musisz obawiać się utraty zasilania w sieci. Kiedy tylko zabraknie prądu, urządzenie dzięki wyspecjalizowanym układom natychmiastowo zmieni tryb pracy na zasilanie z baterii. Przełączenie źródła zasilania będzie całkowicie nieodczuwalne, dzięki czemu możesz pracować bez przeszkód, a jedyną oznaką zmiany trybu będzie sygnał dźwiękowy.

image
image

Moc możliwości

Zasilacz awaryjny świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Pozwoli na dokończenie pracy, spotkania internetowego czy oglądania ulubionego filmu gdy zabraknie prądu. Ogromna wydajność VI 1000 ERT HID, która jest zasługą starannego wykonania przy użyciu nowoczesnej technologii, zapewnia możliwość podłączenia wielu urządzeń na raz, bez obaw o przeciążenie.

Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD, który optymalizuje obsługę urządzenia możesz w intuicyjny sposób zarządzać ustawieniami i monitorować pracę sprzętu. Przejrzyste oznaczenia pozwolą na bezproblemowe odczytywanie parametrów. Ekran może być dowolnie obracany, dzięki czemu wszystkie potrzebne informacje możesz mieć zawsze na wyciągnięcie.

Wykonanie w technologii Line-Interactive

W skutek zastosowania technologii Line-Interactivewspieranej układem AVR, VI 1000 ERT HID jest w stanie znacznie poprawić jakość napięcia wyjściowego, dzięki czemu podłączone urządzenie będzie działać bez niepotrzebnych zakłóceń. Krótki czas przełączania wynoszący od 2 do 6 ms zapewni, że nawet wrażliwe urządzenia nie odczują nagłego zaniku prądu. Ryzyko nieprawidłowego działania, wyłączenia urządzenia czy nawet jego trwałego uszkodzenia jest całkowicie zniwelowane.

image

Na wyjściu podczas pracy na baterii VI ERT HID generujepełną sinusoidę, będącą wynikiem działania wyspecjalizowanych układów. Gwarantuje to, bezproblemowe działanie wrażliwszych na zmianę przebiegu napięcia urządzeń, takich jak piece, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki.

image
image

Wsparcie dla USB HID

Przejmij pełną kontrolę nad stanem systemu zasilania awaryjnego dzięki wsparciu dla USB HID, który jest podstawowym sterownikiem do monitorowania statusu urządzeń w najpopularniejszych systemach (Windows, Linux, Mac OS). Dzięki temu obsługa urządzenia jest łatwa i bezproblemowa. Port USB HID umożliwia komunikację z podłączonymi urządzeniamibez instalacji dodatkowego oprogramowania. Podłączenie do komputera umożliwia zarządzanie zasilaniem w podobny sposób, w jaki jest to możliwe na laptopie.

Długi czas podtrzymywania

 

W modelu VI 1000 RT HID umieszczono dwie baterie - każda o pojemności 9Ah. Dzięki temu w sytuacji zaniknięcia prądu użytkownik ma sporo czasu na dokończenie i zachowanie swojej pracy, a inne urządzenia będą mogły pracować nieprzerwanie aż do powrotu zasilania w budynku.

image

Ogrom portów

UPS może zasilać wiele urządzeń jednocześnie dzięki 4 wyjściom IEC C13. Jest to standard stosowany w wielu urządzeniach związanych z techniką komputerową takich jak: zasilacze komputerów stacjonarnych, drukarki jak również monitory.

Dodatkowo, UPS wzbogacono odwa porty RJ-45(wejście/wyjście) chroniące przed przepięciami na linii Ethernet, a tym samym uszkodzeniami urządzeń podłączonych do zasilacza awaryjnego.

Porty znajdujące się w urządzeniu to porty RJ45 10/100 Mbs FastEthernet

image

Komunikacja z zasilaczem awaryjnym może również odbywać się przezport RS-232, który przekazuje informacje z UPSa na odpowiednie styki, tak aby połączyć się z odbiornikiem. W taki sposób do odbiornika przekazywane są dane o działaniu UPSa.

Oszczędność energii i stabilność

 

UPS posiada specjalny tryb oszczędzania energii, który zmniejsza pobór prądu na potrzeby własne, pomaga zaoszczędzić pieniądze i zadbać o planetę. Skuteczność energetyczna przy pełnym obciążeniu wynosi aż 95%, co umieszcza sprzęt w czołówce tego typu urządzeń.

Wysoki współczynnik mocy (power factor - PF) na poziome 0.9 zapewnia, że niemalże cała moc pozorna zostanie oddana w postaci mocy wyjściowej. Dzięki temu maksymalna moc podłączonych urządzeń może wynieść nawet do 900 W przy mocy pozornej 1000 VA.

Wynikiem wysokiej jakości wykonania i zastosowaniu nowoczesnej technologii, produkt spełnia normy certyfikatu Energy Star. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystając z tego UPSa nie szkodzisz środowisku.

image

Jeszcze więcej możliwości

UPS ERT HID oferują wsparcie dla agregatorów prądotwórczych, przyjmując częstotliwość w przedziale od 40 Hz do 70 Hz i dystrybuując ją w bardziej odpowiedniej dla większości urządzeń częstotliwości 50 Hz. Dzięki temu wrażliwe urządzenia są chronione przed nieprawidłowym działaniem podczas pracy z generatorem i posiadają idealny prąd potrzebny do ich działania.

image
image

Jeżeli zarządzanie zasilaczami awaryjnymi przez USB HID daje za mało możliwości, producent dostarczył dedykowane oprogramowanie (WinPower) zapewniające jeszcze więcej opcji konfiguracji. Oprogramowanie jest dostępne dla każdego popularnego systemu operacyjnego w wielu wersjach językowych i zapewnia:

 • Możliwość monitorowania wielu urządzeń na raz
 • Wykresy analizy mocy, historie danych UPS i jej wykres (napięcie, częstotliwość, obciążenie, naładowanie baterii)
 • Powiadamianie użytkownika przy pomocy maila, sms, dźwięku
 • Ochrona dostępu hasłem
 • Dostęp zdalny
 • Możliwość ustawienia harmonogramu włączenia i wyłączenia, przeprowadzania testów baterii i kontroli gniazd

Dzięki specjalnym nóżkom model ten może być stosowany jako standardowy Tower (w pozycji pionowej), a także być umieszczony w szafie Rack 19" o szerokości 2U i głębokości minimum 600 mm.

image

UPS umożliwia dodatkowo zmianę nominalnego napięcia wyjściowego na 220/230/240 V. Funkcja zimnego startu pozwala uruchomić komputer, nawet jeżeli zasilany jest on jedynie z UPSa. Pozwala to uniknąć paraliżu twoich działań, kiedy potrzebujesz mieć dostęp do komputera, gdy akurat w budynku zabraknie prądu.

W zestawie:

- podstawki pod UPS
- uszy rack
- przewód zasilający
- Kabel RS-232
- Kabel USB
- Kabel IEC x2
- Wtyk EPO
- płyta CD z dodatkowym oprogramowaniem
- zestaw instrukcji

 Akcesoria:

- Szyny montażowe 19" (10120529 | Z13547)
- ATS (10120543 | Z13561)
- Akumulator Żelowy 7Ah       (91010090 | Z22505)
- Akumulator Żelowy 9Ah (91010091 | Z22507)
- MSU/PDU IEC (10133000 | Z27588)
- MSU/PDU Rack (10120501 | Z13557)
image

Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

 • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.

Czas na odstąpienie od umowy 14 dni

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Zwrot dostępnej w stopce tej strony.

Koszt zwrotu

Zamówiony towar odeślesz na własny koszt. Możesz skorzystać z Szybkich i tanich zwrotów w zakładce Zwrot dostępnej w stopce tej strony.

Dodatkowe informacje

 • Nie przyjmujemy zwrotów od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 38 a. Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu cywilnego).
 • Nie przyjmuję zwrotów nadanych za pobraniem.
 • Otrzymałeś gratis? – w przypadku zwrotu towaru odeślij go również do nas.
 • Otrzymałeś rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

 • Ostatnio oglądane produkty
 • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl