• UPS RACK 19" POWERWALKER LINE-INTERACTIVE 3000VA 8X IEC C13, 1X IEC C19, RJ11/RJ45, USB/RS232, LCD,

Symbol: Z13538
3238.00
Wysyłka w ciągu do 3 dni | Wysyłka lub odbiór po skompletowaniu.
Cena przesyłki 0
Kurier DPD płatnośc przy odbiorze 0
Kurier DPD 0
Odbiór w sklepie Łódź - ul. Mała 8 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym 1
EAN 4260074974171

Zamówienie telefoniczne +48 42 630 75 87

Zostaw telefon
image
image

PowerWalker VI 3000 RT HID

to zaawansowany UPS oferujący szeroką gamę zastosowań. Jest przeznaczony zarówno do rozwiązań serwerowych w szafach 19", jak i do biura - przy użyciu specjalnych podstawek. Zaprojektowany z myślą o maksymalnym ułatwieniu użytkowania, dzięki czemu nawet niedoświadczony konsument poradzi sobie z jego obsługą i utrzyma pełną kontrolę nad sprzętem.

Z UPSem PowerWalker nie musisz obawiać się utraty zasilania w sieci. Kiedy tylko zabraknie prądu, urządzenie dzięki wyspecjalizowanym układom natychmiastowo zmieni tryb pracy na zasilanie z baterii. Przełączenie źródła zasilania będzie całkowicie nieodczuwalne, dzięki czemu możesz pracować bez przeszkód, a jedyną oznaką zmiany trybu będzie sygnał dźwiękowy.

image
image

Moc możliwości

Zasilacz awaryjny świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Pozwoli na dokończenie pracy, spotkania internetowego czy oglądania ulubionego filmu gdy zabraknie prądu. Ogromna wydajność VI 3000 RT HID, która jest zasługą starannego wykonania przy użyciu nowoczesnej technologii, zapewnia możliwość podłączenia wielu urządzeń na raz, bez obaw o przeciążenie.

Produkt wyposażono wliczne akcesoria, które pozwalają na dostosowanie go do swoich potrzeb. Użycie BatteryPack zwiększy długość podtrzymywania zasilania, EMD umożliwi monitorowanie temperatury i wilgotności, a moduł SNMP pozwala na zarządzanie urządzeniem w sieci LAN. Dopasuj UPS do swoich potrzeb i pozwól mu sprostać Twoim oczekiwaniom!

image

Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD, który optymalizuje obsługę urządzenia możesz w intuicyjny sposób zarządzać ustawieniami i monitorować pracę sprzętu. Przejrzyste oznaczenia pozwolą na bezproblemowe odczytywanie parametrów. Ekran może być dowolnie obracany, dzięki czemu wszystkie potrzebne informacje możesz mieć zawsze na wyciągnięcie.

Wykonanie w technologii Line-Interactive

Dzięki zastosowaniu technologii Line-Interactivewspieranej układem AVR, VI 3000 RT HID jest w stanie znacznie poprawić jakość napięcia wyjściowego, dzięki czemu podłączone urządzenie będzie działać bez niepotrzebnych zakłóceń. Krótki czas przełączania wynoszący od 2 do 6 ms zapewni, że nawet wrażliwe urządzenia nie odczują nagłego zaniku prądu. Ryzyko nieprawidłowego działania, wyłączenia urządzenia czy nawet jego trwałego uszkodzenia jest całkowicie zniwelowane.

image

Na wyjściu podczas pracy na baterii VI RT HID generujepełną sinusoidę, będącą wynikiem działania wyspecjalizowanych układów. Gwarantuje to, bezproblemowe działanie wrażliwszych na zmianę przebiegu napięcia urządzeń, takich jak piece, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki.

image
image

Wsparcie dla USB HID

Przejmij pełną kontrolę nad stanem systemu zasilania awaryjnego dzięki wsparciu dla USB HID, który jest podstawowym sterownikiem do monitorowania statusu urządzeń w najpopularniejszych systemach (Windows, Linux, Mac OS). Dzięki temu obsługa urządzenia jest łatwa i bezproblemowa. Port USB HID umożliwia komunikację z podłączonymi urządzeniami bez instalacji dodatkowego oprogramowania. Podłączenie do komputera umożliwia zarządzanie zasilaniem w podobny sposób, w jaki jest to możliwe na laptopie.

Długi czas podtrzymywania

 

W modelu VI 3000 RT HID umieszczono aż 6 baterii - każda o pojemności 9Ah. Dzięki temu w sytuacji zaniknięcia prądu użytkownik ma dużo czasu na dokończenie i zachowanie swojej pracy, a inne urządzenia będą mogły pracować nieprzerwanie aż do powrotu zasilania w budynku.

Istnieje możliwość rozbudowania UPS o dodatkowy zestaw baterii (BP P72R-12x9Ah) - BatteryPack, który zwiększy długość pracy urządzenia po utracie zasilania. Podłączenie takiego modułu jest wyjątkowo proste i wymaga tylko jednego kabla.

image

Ogrom portów

UPS może zasilać wiele urządzeń jednocześnie dzięki 8 wyjściom IEC C13 i jednemu IEC C19. Dodatkowo, wyjścia są programowalne i podzielone na dwie grupy, a każdej można przypisać inne ustawienia, dzięki czemu istnieje możliwość lepszego zarządzania dystrybucją prądu z UPS. Pozwala to na zasilanie tylko określonej sekcji podłączonych urządzeń lub odcięcie zasilania z mniej krytycznego systemu po określonym stopniu rozładowania UPS, aby ważniejsze systemy były podtrzymywane dłużej.

Dodatkowo, UPS wzbogacono odwa porty RJ-45 (wejście/wyjście) chroniące przed przepięciami na linii Ethernet, a tym samym uszkodzeniami urządzeń podłączonych do zasilacza awaryjnego.

Porty znajdujące się w urządzeniu to porty RJ45 10/100 Mbs FastEthernet

image

Komunikacja z zasilaczem awaryjnym może również odbywać się przezport RS-232, który przekazuje informacje z UPSa na odpowiednie styki, tak aby połączyć się z odbiornikiem. W taki sposób do odbiornika przekazywane są dane o działaniu UPSa.

image

Port EPO umożliwia awaryjne odłączenie zasilania od wszystkich urządzeń podłączonych do UPS. Może być on zintegrowany z systemem awaryjnego wyłączenia prądu w budynku i w razie zaistnienia sytuacji kryzysowej odłączymy prąd w całej konstrukcji, włączając w to UPSa.

Oszczędność energii i stabilność

 

UPS posiada specjalny tryb oszczędzania energii, który zmniejsza pobór prądu na potrzeby własne, pomaga zaoszczędzić pieniądze i zadbać o planetę. Skuteczność energetyczna przy pełnym obciążeniu wynosi aż 95%, co umieszcza sprzęt w czołówce tego typu urządzeń.

Wysoki współczynnik mocy (power factor - PF) na poziome 0.9 zapewnia, że niemalże cała moc pozorna zostanie oddana w postaci mocy wyjściowej. Dzięki temu maksymalna moc podłączonych urządzeń może wynieść nawet do 2700W przy mocy pozornej 3000 VA.

Wynikiem wysokiej jakości wykonania i zastosowaniu nowoczesnej technologii, produkt spełnia normy certyfikatu Energy Star. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystając z tego UPSa nie szkodzisz środowisku.

image

Jeszcze więcej możliwości

UPSy z serii RT HID oferują wsparcie dla agregatorów prądotwórczych, przyjmując częstotliwość w przedziale od 40 Hz do 70 Hz i dystrybuując ją w bardziej odpowiedniej dla większości urządzeń częstotliwości 50 Hz. Dzięki temu wrażliwe urządzenia są chronione przed nieprawidłowym działaniem podczas pracy z generatorem i posiadają idealny prąd potrzebny do ich działania.

image
image

Jeżeli zarządzanie zasilaczami awaryjnymi przez USB HID daje za mało możliwości, producent dostarczył dedykowane oprogramowanie (WinPower) zapewniające jeszcze więcej opcji konfiguracji. Oprogramowanie jest dostępne dla każdego popularnego systemu operacyjnego w wielu wersjach językowych i zapewnia:

  • Możliwość monitorowania wielu urządzeń na raz
  • Wykresy analizy mocy, historie danych UPS i jej wykres (napięcie, częstotliwość, obciążenie, naładowanie baterii)
  • Powiadamianie użytkownika przy pomocy maila, sms, dźwięku
  • Ochrona dostępu hasłem
  • Dostęp zdalny
  • Możliwość ustawienia harmonogramu włączenia i wyłączenia, przeprowadzania testów baterii i kontroli gniazd

Dzięki specjalnym nóżkom model ten może być stosowany jako standardowy Tower (w pozycji pionowej), a także być umieszczony w szafie Rack 19" o wysokości 2U i głębokości minimum 800 mm.

image

UPS umożliwia dodatkowo zmianę nominalnego napięcia wyjściowego na 220/230/240 V. Funkcja zimnego startu pozwala uruchomić komputer, nawet jeżeli zasilany jest on jedynie z UPSa. Pozwala to uniknąć paraliżu twoich działań, kiedy potrzebujesz mieć dostęp do komputera, gdy akurat w budynku zabraknie prądu.

W zestawie:

- podstawki pod UPS
- uszy rack
- przewód zasilający
- kabel RS-232
- kabel USB
- kabel IEC x2
- wtyk EPO
- płyta CD z dodatkowym oprogramowaniem
- zestaw instrukcji

 Akcesoria:

- Szyny montażowe 19" (10120529 | Z13547)
- Karta NMC (10120517 | Z13546)
- Karta AS400 2 (10120527 | Z14089)
- EMD dla karty NMC (10120545 | Z14578)
- ATS (10120543 | Z13561)
- Battery Pack (10134012 | Z20403)
- Akumulator Żelowy 7Ah       (91010090 | Z22505)
- Akumulator Żelowy 9Ah (91010091 | Z22507)
- MSU/PDU Tower (10120500 | Z13558)
- MSU/PDU IEC (10133000 | Z27588)
- MSU/PDU Rack (10120501 | Z13557)
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

zamawiam-amperluxnew.png

Złóż zamówienie

Bez rejestracji możliwość złożenia zamówienia z rejestracją konta klienta lub bez rejestracji. Zamówienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne na towary dostepne na stronie amperlux.pl przyjmujemy na infolinii +48 42 630 75 87 wew. 1. Zamówienia telefoniczne wysyłamy kurierem z płatnością przy odbiorze za 24 zł. Faktura proforma Opłacenie zamówienia na podstawie faktury proforma - napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie dokumentu. Dokument zakupu Do każdej przesyłki dołączamy w formie papierowej paragon lub na życzenie fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę tylko w wersji elektronicznej napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie faktury e-mailem i nie załączanie jej do przesyłki. Do 28 dni na odesłanie towaru Po otrzymaniu przesyłki masz 14 dni na poinformowanie nas o chęci odstąpienia od umowy, następnie od tego czasu masz 14 dni na dostarczenie towaru do zwrotu. Szczegóły w warunkach zwrotu.

realizacja-amperluxnew.png

Dostępność i czas realizacji

W magazynie Wszystkie oferowane na stronie produkty są dostępne w naszym magazynie wysyłkowym lub w magazynie centralnym producenta. Sklep stacjonarny i odbiór osobisty Produkty oferowane na amperlux.pl nie są magazynowane w sklepie stacjonarnym. Odbiór osobisty możliwy jest po skompletowaniu zamówienia - o czym informujemy w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. Wysyłka Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego (oznaczone na zdjęciu "Wysyłka 24h"), czas dostawy z magazynu producenta to 1-3 dni robocze, Wysyłka tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 zazwyczaj są odbierane przez kuriera w dniu ich złożenia. Informacja W przypadku wydłużenia czasu realizacji kontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem i ustalamy szczegóły dostawy.

wspieramy-amperluxnew.png

Ochrona kupujących

Sprawne produkty Dbamy o to, aby wszystkie sprzedawane prodkty były sprawne. Wykrycie wady Odpowiadamy za wszystkie oferowane produkty, a część również gwarancją producentów (na warunkach zawartych w karcie gwarancyjnej), Szczegóły w warunkach reklamacji - odnośnik dostęny w stopce strony. Dostawa Odpowiadamy za dostawę i zabezpieczenie produktów. Gwarancja otrzymania zamawianego towaru Pakujemy w systemie monitoringu CCTV ekspresowo rozpatrzymy każde zgłoszenie dotyczące przesyłki. My odpowiadamy za transport i produkt Masz zastrzeżenia do pracy kuriera, czy produktu? Zgłoś je nam! Opieka posprzedażowa Potrzebujesz instrukcji, wsparcia technicznego, dodatkowych akcesoriów? Napisz lub zadzwoń.

  • Ostatnio oglądane produkty