• Łączniki krańcowe

  • Parametry
Amperlux.pl to renomowany sklep internetowy, który ma bogatą historię sięgającą roku 2006. Nasza firma doskonale spełnia potrzeby wszystkich klientów poszukujących sprzętu AGD, RTV, elektroniki oraz oświetlenia LED do domu, ogrodu i przemysłu. Nasza motywacja do pracy wynika przede wszystkim z satysfakcji naszych klientów, a naszym atutem jest imponujący wybór produktów. Nasz asortyment obejmuje różnorodne kategorie, takie jak AGD, RTV, akcesoria komputerowe, akcesoria motoryzacyjne, oraz oświetlenie LED. Bez względu na to, czy potrzebujesz nowego telewizora, czujnika czadu, czy może eleganckiego zegara ściennego, amperlux.pl ma to wszystko dostępne w naszym magazynie wysyłkowym. Jesteśmy obecni na polskim rynku od wielu lat, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie naszym klientom najlepszych doświadczeń zakupowych online. Działamy codziennie, aby zdobyć zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

zamawiam-amperluxnew.pngZłóż zamówienie

Bez rejestracji możliwość złożenia zamówienia z rejestracją konta klienta lub bez rejestracji. Zamówienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne na towary dostepne na stronie amperlux.pl przyjmujemy na infolinii +48 42 630 75 87 wew. 2. Zamówienia telefoniczne wysyłamy kurierem z płatnością przy odbiorze za 24 zł. Faktura proforma Opłacenie zamówienia na podstawie faktury proforma - napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie dokumentu. Dokument zakupu Do każdej przesyłki dołączamy w formie papierowej paragon lub na życzenie fakturę VAT. Aby otrzymać fakturę tylko w wersji elektronicznej napisz w komentarzu do zamówienia prośbę o przesłanie faktury e-mailem i nie załączanie jej do przesyłki. Do 28 dni na odesłanie towaru Po otrzymaniu przesyłki masz 14 dni na poinformowanie nas o chęci odstąpienia od umowy, następnie od tego czasu masz 14 dni na dostarczenie towaru do zwrotu. Szczegóły w warunkach zwrotu.


realizacja-amperluxnew.png

Dostępność i czas realizacji

W magazynie Wszystkie oferowane na stronie produkty są dostępne w naszym magazynie wysyłkowym lub w magazynie centralnym producenta. Sklep stacjonarny i odbiór osobisty Produkty oferowane na amperlux.pl nie są magazynowane w sklepie stacjonarnym. Odbiór osobisty możliwy jest po skompletowaniu zamówienia - o czym informujemy w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. Wysyłka Towary z naszego magazynu wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego (oznaczone na zdjęciu "Wysyłka 24h"), czas dostawy z magazynu producenta to 1-5 dni roboczych, Wysyłka tego samego dnia Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 zazwyczaj są odbierane przez kuriera w dniu ich złożenia. Informacja W przypadku wydłużenia czasu realizacji kontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem i ustalamy szczegóły dostawy.

wspieramy-amperluxnew.png

Ochrona kupujących

Sprawne produkty Dbamy o to, aby wszystkie sprzedawane prodkty były sprawne. Wykrycie wady Odpowiadamy za wszystkie oferowane produkty, a część również gwarancją producentów (na warunkach zawartych w karcie gwarancyjnej), Szczegóły w warunkach reklamacji - odnośnik dostęny w stopce strony. Dostawa Odpowiadamy za dostawę i zabezpieczenie produktów. Gwarancja otrzymania zamawianego towaru Pakujemy w systemie monitoringu CCTV ekspresowo rozpatrzymy każde zgłoszenie dotyczące przesyłki. My odpowiadamy za transport i produkt Masz zastrzeżenia do pracy kuriera, czy produktu? Zgłoś je nam! Opieka posprzedażowa Potrzebujesz instrukcji, wsparcia technicznego, dodatkowych akcesoriów? Napisz lub zadzwoń.

 Formy płatności dostępne w sklepie amperluxFormy dostawy dostępne w sklepie amperlux