• SWITCH PoE+ GS2028PS4 300W 4xSFP 24+4 Gigabit L2 Cudy

Symbol: CUDY_GS2028PS4-300W

Cudy GS2028PS4 to 24-portowy, zarządzany switch L2 i przełącznik PoE+ z funkcją VLAN, IEEE802.3af/at. Oferuje 24 portów PoE+ o przepustowości 10/100/1000 Mbps, 4 porty SFP oraz 4 porty Uplink.

1099.00
szt. Do przechowalni
Przewidywana wysyłka opłaconego zamówienia 48 godzin
Cena przesyłki już od 0
Kurier DPD (Sp) 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Sp) 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym 9


Switch PoE+ Zarządzany Cudy GS2028PS4 16-portowy + 4 SFP/TP Combo + Uplink

Cudy GS2028PS4 to 28-portowy, zarządzany przełącznik PoE z funkcją VLAN, obsługujący protokoły IEEE802.3af/at. Oferuje 24 portów PoE+ o przepustowości 10/100/1000 Mbps, 4 porty SFP/TP Combo oraz 1 port konsoli. Dzięki funkcjom takim jak agregacja łączy, kontrola dostępu i obsługa QoS, jest doskonałym rozwiązaniem dla sieci firmowych, kamer monitoringu czy systemów VoIP.



Główne cechy

- 24 portów PoE+ 10/100/1000Mbps
- 4 porty SFP/TP Combo 1000Mbps
- 2 porty uplink 1000Mbps
- 1 port konsoli RJ45
- Szerokość pasma 56Gbps
- Maksymalna moc PoE: 300W
- Wsparcie dla protokołu IEEE 802.3af/at


Bezpieczeństwo i zarządzanie

Switch Cudy GS2024PS8 posiada zaawansowane funkcje związane z bezpieczeństwem oraz zarządzaniem. Wśród nich znajdziemy m.in. możliwość ustawienia hasła dla ochrony, zarządzanie poziomem dostępu dla użytkowników oraz obsługę protokołów HTTPS, SSH V1/V2.


Funkcje VLAN

Switch oferuje wsparcie dla 4K VLAN, trybów Access, Trunk i Hybrid VLAN, protokołu GVRP oraz wielu innych funkcji związanych z VLAN.


Zarządzanie pasmem

Switch Cudy GS2024PS4 umożliwia kontrolę pasma i priorytetyzowanie ruchu. Wspiera funkcje QoS, takie jak klasyfikacja ruchu, kształtowanie ruchu i oznaczanie kolejek.


Wsparcie dla protokołów multicast

Switch Cudy GS2024PS4 obsługuje protokoły multicast, takie jak IGMPv1/v2/v3 i MLDv1/v2, a także funkcje zarządzania grupami multicast.


Oszczędność energii

Dzięki funkcji EEE (Energy Efficient Ethernet) switch Cudy GS2024PS4 oszczędza energię poprzez automatyczne dostosowanie zużycia energii do obciążenia sieci.


Specyfikacje


Model: GS2028PS4
Interfejs: 24 * 10/100/1000M POE Ports + 4 * Gigabit SFP/TP Combo Ports + 1 * Console Port
Protokoły sieciowe:

  • IEEE 802.3
  • IEEE 802.3u
  • IEEE 802.3ab/ad/az/af/at
  • IEEE 802.3x
  • IEEE 802.1q
  • IEEE 802.1p, QoS
  • IGMP Snooping

Parametry PoE:

  • Standard PoE: IEEE802.3at (30W) i IEEE802.3af (15.4w)
  • Kompatybilność PoE: IEEE 802.3af/at adaptacyjne
  • Wyjście portu POE: DC48-55V
  • Przypisanie pinów zasilania: Power over spare pairs 1/2(+) i 3/6 (-)

Ochrona przeciwprzepięciowa portów:

  • Ogólny tryb 6KV,
  • Tryb różnicowy 4KV,
  • ESD 15KV

Medium transmisji sieciowej:

  • 10BASE-T: Cat3, 4, 5 UTP (≤ 100 m)
  • 100BASE-TX: UTP (≤100 m) powyżej Cat5
  • 1000BASE-TX: UTP (≤100 m) powyżej Cat5

Optyczne:

  • Włókno wielomodowe: 1310nm, 2Km
  • Włókno jednomodowe: 1310nm, 20/40 Km
  • 1550nm, 60/80/100/120Km

Wskaźnik LED:

  • SYS, PWR, Link (linie 2, 4) / Act (linie 1, 3)

Zasilanie:

  • Napięcie wejściowe urządzenia: AC110-240V
  • Wyjście: DC52V 5.76A
  • Moc całkowita: 300W

Wymiary fizyczne:

  • Wymiary produktu (D×S×W): 445mm × 285mm × 45mm
  • Wymiary opakowania (D×SxW): 470mm × 350mm × 120mm

Środowisko pracy:

  • Temperatura pracy: -20° ~ 55 °C
  • Temperatura przechowywania: -40 ° ~ 85 °C
  • Wilgotność pracy: 10% ~ 95%, bez kondensacji
  • Wysokość pracy: do 10 000 stóp (3 000 metrów)
  • Wysokość przechowywania: do 10 000 stóp (3 000 metrów)

Wskaźniki techniczne:

  • Pasmo: 56Gbps (non-blocking)
  • Prędkość przekierowania pakietów: 41,66Mpps
  • Pamięć bufora pakietów: 4M
  • Pojemność pamięci: 128MB
  • Pojemność pamięci Flash: 16MB
  • Rozmiar ramki Jumbo: 9,6Kbytes
  • VLANy: 4096
  • MAC: 8K
  • Tryb przekazywania: Store-And-Forward

Funkcje oprogramowania warstwy 2:

  • Zarządzanie portami: Włączanie/wyłączanie portu, ustawianie prędkości, dupleksu, MTU
  • Kontrola przepływu
  • Sprawdzanie informacji o porcie
  • Port Mirroring: Obsługa mirroringu portów w obie strony
  • Ograniczenie prędkości portu: Obsługa zarządzania pasmem wejścia/wyjścia opartego na porcie
  • Izolacja portów: Obsługa izolacji portów downlink i komunikacji z portem uplink
  • Tłumienie burzy: Obsługa tłumienia burzy nieznanego unicast, multicast, nieznanego multicast i broadcast
  • Łączenie łączy: Obsługa statycznych łączy ręcznych oraz dynamicznego łączenia LACP
  • VLAN: Dostęp, Trunk, Hybrid, obsługa partycjonowania VLAN opartego na porcie, protokole, MAC
  • Obsługa dynamicznej rejestracji GVRP VLAN
  • Voice VLAN
  • MAC: Obsługa statycznego dodawania, usuwania, ograniczenia uczenia adresów MAC
  • Obsługa dynamicznego ustawiania czasu starzenia
  • Drzewo rozpinające: Obsługa protokołu STP, RSTP, MSTP
  • Multicast: Obsługa statycznego dodawania, usuwania, IGMP-snooping
  • Obsługa MLD-Snooping i monitorowania dynamicznego multicast v1/2/3
  • DDM: Obsługa SFP/SFP+DDM

Funkcje rozszerzone:

  • ACL: Na podstawie źródłowego MAC, docelowego MAC, typu protokołu, źródłowego IP, docelowego IP, portu L4
  • QoS: Na podstawie klasyfikacji 802.1p (COS), klasyfikacji DSCP, klasyfikacji na podstawie źródłowego IP, docelowego IP i numeru portu
  • Obsługa strategii harmonogramowania SP, WRR oraz ograniczenia przepustowości CAR
  • LLDP: Obsługa protokołu odkrywania łączy LLDP
  • Ustawienia użytkownika: Dodawanie/usuwanie użytkowników
  • Log: Logowanie użytkownika, operacje, status, zdarzenia
  • Obrona przed atakami: Obrona przed atakami DOS, ochrona CPU i ograniczenie szybkości wysyłania pakietów CPU
  • ARP binding (wiązanie IP, MAC, PORT)
  • Certyfikacja: Obsługa uwierzytelniania 802.1x port, uwierzytelniania AAA
  • Diagnostyka sieci: Obsługa ping, telnet, trace
  • Zarządzanie systemem: Resetowanie urządzenia, zapis/odzyskiwanie konfiguracji, zarządzanie aktualizacją, ustawianie czasu itp.

Funkcje zarządzania:

  • CLI: Obsługa zarządzania wierszem poleceń przez port szeregowy
  • SSH: Obsługa zarządzania zdalnego SSHv1/2
  • TELNET: Obsługa zarządzania zdalnego przez telnet
  • WEB: Obsługa ustawień warstwy 2, monitorowania warstw 2 i 3
  • SNMP: SNMP V1/V2/V3, obsługa trap: ColdStart, WarmStart, LinkDown, LinkUp
  • RMON: Obsługa RMON v1
  • POE: Obsługa zasilania PoE
  • Inne funkcje: Obsługa DHCP Snooping, Option82, dynamicznego wykrywania ARP, uwierzytelniania TACACS+, uwierzytelniania DNS, ustawień zabezpieczeń portów, protokołu MVR, funkcji wykrywania kabli VCT, protokołu UDLD
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

  • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl