• Wzm. wielozakresowy ALCAD CA-770 24V VHF UHF SAT Alcad

Symbol: WZMSZALCA770

Wzmacniacz szerokopasmowy CA-770 stosowany w średnich i dużych instalacjach zbiorczych, zasilanie dostarczane jest automatycznie do max 5 przedwzmacniaczy. Wzmacniacz posiada 6 wejść i 1 wyjście i filtr LTE.

Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy
649.00
szt. Do przechowalni
Przewidywana wysyłka opłaconego zamówienia najbliższy dzień roboczy u Ciebie - zamów do 13:00
Cena przesyłki już od 0
Kurier DPD (Sp) 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Sp) 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym 7

Alcad Wzmacniacz szerokopasmowy CA-770 0-24V 6we/1wy

Wzmacniacz szerokopasmowy TV-SAT z sześcioma wejściami, kompatybilnymi z transmisją sygnałów telefonii komórkowej LTE700 i LTE800. Niezależnie wzmacniają pasma telewizji naziemnej i satelitarnej, sumując je i rozprowadzając na jedno wyjscię. Posiada przełącznik napięcia. Wbudowany zasilacz może automatycznie zasilać do pięciu przedwzmacniaczy i LNB.

Zastosowanie wzmacniacz Alcad CA-770

Przeznaczony do średnich i dużych instalacji analogowych i cyfrowych SMARTV, na które ma wpływ transmisja sygnałów komórkowych LTE700 i LTE800 (tzw. filtr LTE). Używany jako jedno urządzenie do przetwarzania wszystkich sygnałów telewizji naziemnej i satelitarnej, co znacznie upraszcza instalację. Posiada regulację wzmocnienia dla każdego wejścia naziemnego i SAT.
Obudowa wykonana ze znalu i ocynkowanej blachy dla maksymalnego ekranowania. Osobne obudowy dla zasilacza i obwodu wysokiej częstotliwości. Złącza typu F zostały umieszczone w dolnej części ułatwiając tym samym montaż.

Przykładowy schemat zastosowania


Specyfikacja:


  

Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

  • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

  • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl