• Zestaw SMART kamer Tuya Aosu SL-C6S-2H AOSU

Symbol: SL-C6S-2H

Zestaw dwóch kamer Aosu SL-C6S-2H z lokalnym bankiem pamięci o pojemności 32 GB. Rozdzielczość 5MP (3K). Zaawansowany tryb nocny. Kąt widzenia 166 stopni dla każdej kamery. Wspóraca z aplikacjami Tuya, Alexa, Google Assistant.

949.00
szt. Do przechowalni
Przewidywana wysyłka opłaconego zamówienia najbliższy dzień roboczy u Ciebie - zamów do 13:00
Cena przesyłki już od 0
Kurier DPD (Sp) 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Sp) 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym 10
Kamera wifi

System zabezpieczenia domu z kamerami Aosu SL-C6S-2H

Chciałbyś zainwestować w sprzęt do monitoringu, jednak nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zastanawiasz się jaki sprzęt do monitoringu domu? System 2 kamer bezprzewodowych Aosu SL-C6S-2H jest rozwiązaniem przygotowanym specjalnie dla Ciebie! W skład zestawu wchodzą 2 bezprzewodowe kamery lokalny magazyn pamięci, mogący nagrywać nagrania aż do 32GB. Przekłada się to mniej więcej na 4 miesiące nagrywania w pętli. Całym systemem bezpieczeństwa możesz sterować za pomocą aplikacji na telefon Tuya. Operowanie systemem bezpieczeństwa jeszcze nigdy nie było tak proste!

Kamera

Wielofunkcyjny system bezpieczeństwa

Zaawansowany system kamer powinien być wyposażony w wiele funkcji, które zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa. Dwie kamery, pozwolą Ci na obserwacje Znacznie większego obszaru jednocześnie. Lokalny magazyn pamięci zadba o to, żebyś mógł przechowywać nagrane pliki wideo w jednym, bezpiecznym miejscu. Co najistotniejsze w kamerach bezpieczeństwa, zapewniają Ci one obraz o bardzo wysokiej rozdzielczości 5MP (3K). Dzięki temu będziesz w stanie dostrzec każdy drobny szczegół. Dodatkowo każda z kamer zapewnia Ci szeroki kąt widzenia do 166 stopni. Dlatego połączenie 2 kamer w zestawie sprawi, że bardzo mocno zlikwidujesz tak zwane martwe punkty. Martwe punkty, czyli miejsca, gdzie nie sięga wzrok kamery. Na jednym ładowaniu bateria potrafi wytrzymać do 8 miesięcy.

Kamera zewnętrzna wifi

Dostrzeż bardziej wyraźny obraz zarówno w ciągu dnia, jak i nocy

Najważniejszym zadaniem każdej kamery bezpieczeństwa jest nagrywanie obrazu wysokiej jakości. Wszystko po to, by móc w razie potrzeby wrócić do nagrań. Będziesz wtedy chciał dostrzec jak najwięcej interesujących szczegółów. Np. twarz włamywacza czy też numer tablicy rejestracyjnej. Zestaw kamer Aosu SL-C6S-2H zapewnia Ci bardzo wyraźny obraz o rozdzielczości 5MP (3K)! Inne kamery często oferują obraz o jakości 3MP (2K) lub też 1080p. Obraz 5MP zapewnia Ci jakość o około 67% wyraźniejszą niż i tak już dobra jakość 2K. Dodatkowo kamery zostały wyposażone w zaawansowany tryb nocny. Zapewni Ci wysokiej jakości obraz również po zapadnięciu zmroku.

Kamera do monitoringu

Miej pod kontrolą każdy kąt

Zakładając przed domem monitoring, chciałbyś mieć pewność, że dostrzeżesz na nim wszystko, co istotne. Często, jednak w przypadku zastosowania pojedynczej kamery musisz mierzyć się z problemem tak zwanej martwej strefy. Jest to przestrzeń, która nie mieści się w polu widzenia kamery. Łatwo uniknij tego problemu. Kamery z zestawu Aosu SL-C6S-2H zostały wyposażone w szeroki kąt widzenia do 166 stopni. Łącznie daje Ci to pole widzenia 332 stopni. Co więcej, kamer nie musisz ustawiać obok siebie. Więc możesz mieć pod kontrolą kompletnie skrajne miejsca przed Twoim domem. Sam możesz zadecydować, którą przestrzeń chcesz mieć pod ochroną. Dodatkowo obraz z obu kamer możesz wyświetlać w tym samym momencie obok siebie. Wszystko na jednym ekranie telefonu.

Kamera 5MP

Lokalny magazyn pamięci

By stosowanie monitoringu zewnętrznego było w pełni wydajne, musisz mieć przestrzeń, w której będziesz przechowywał nagrania. W wielu przypadkach musisz osobno dokupywać np. karty pamięci. Zestaw Aosu SL-C6S-2H został wyposażony w lokalny magazyn pamięci o pojemności 32GB. Dzięki temu będziesz mógł bez najmniejszego problemu nagrywać wszystko, co się dzieje przed Twoim domem. Pamięć 32GB wystarczy Ci na mniej więcej 4 miesiące nagrywania obrazu w pętli. Zaawansowane szyfrowanie danych zapewni Ci bezpieczeństwo. Nikt obcy nie zobaczy Twoich nagrań, nawet gdy, któraś z kamer ulegnie zniszczeniu.

Kamera wifi zewnętrzna

Zaawansowany tryb nocny

Kamery bezpieczeństwa powinny zapewniać Ci dobrą ochronę. Zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Jednak często wiele z nich wyświetla obraz tylko w odcieniach szarości po zapadnięciu zmroku. Problem ten nie dotyczy jednak zestawu kamer Aosu SL-C6S-2H.Kamery wchodzące w jego skład zapewniają Ci kolorowy obraz wysokiej jakości, nawet gdy zrobi się ciemno. Jakość 5MP pozwoli Ci na dostrzeżenie nawet małych detali. Dzięki temu będziesz mógł się czuć bezpieczny zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Kamera bezprzewodowa

Dostosuj obszar roboczy kamery pod swoje potrzeby

Kamery SL-C6S-2H zapewniają Ci szeroki kąt widzenia do 166 stopni. Jesteś dzięki temu w stanie zobaczyć bardzo wiele. Co, jednak gdy uznasz, że nie chcesz otrzymywać powiadomień z całego obszaru widocznego w kamerze? Np. gdy pole zasięgu zahacza również o ulice przed Twoim domem? Nie chcesz prawdopodobnie dostawać powiadomień o przejeżdżających przez nią samochodach? Możesz bez problemu to ustawić za pomocą intuicyjnej aplikacji na telefon Tuya. Możesz w niej zaznaczyć obszar, który pod uwagę będzie brała kamera. Wszystko spoza tego obszaru będzie przez kamerę ignorowane. Unikniesz tym samym niepotrzebnych powiadomień odwracających Twoja uwagę od codziennych wzywań.

Kamera na wifi

Zestaw kamer SL-C6S-2H gotowy do pracy w każdych warunkach

Zastanawiasz się, jaki system kamer do monitoringu podwórka? Kamera zewnętrzna musi być dostosowana do pracy w różnorakich warunkach pogodowych. Kupując ją, chciałbyś czuć się bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy świeci słońce, pada deszcz czy też sypie śnieg. Zestaw kamer Aosu SL-C6S-2H zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność. Są wystarczająco szczelne, by bez problemu pracować w różnych warunkach atmosferycznych. Nie będziesz musiał obawiać się o uszkodzenie swojego produktu. 

Kamera zewnętrzna bezprzewodowa

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Jesteś zajęty, a ktoś właśnie przyszedł z paczką pod Twój dom? Dzięki możliwości szybkiej odpowiedzi będziesz mógł w ciągu sekundy wybrać jedną z automatycznie przygotowanych opcji dialogowych. Chcesz porozmawiać z kimś znajdującym się przed Twoimi drzwiami? Możesz to zrobić! Wszystko dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikom. Natomiast dzięki wyskakującym na żywo powiadomieniom, możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się przed Twoim domem. A może chcesz dopiero pod koniec dnia sprawdzić, co się działo, gdy np. byłeś w pracy? Bez problemu możesz to zrobić dzięki funkcji szybkiego sprawdzania. Inteligentne filtry wyszukiwania pozwolą szybko sprawdzić Ci, co cię ominęło.

Bezprzewodowa kamera do monitoringu domu

Rozwiązania SMART

Kamery Aosu SL-C6S-2H są kompatybilne z urządzeniami SMART. Oznacza to, że z łatwością możesz używać komend głosowych, by zobaczyć obraz z kamer. Dzięki temu w jeszcze łatwiejszy sposób będziesz mógł dbać o bezpieczeństwo swojego domu. Co więcej, zależy nam na tym, żeby cała Twoja rodzina mogła czuć się bezpieczna. Dlatego też z urządzenia może korzystać w jednym momencie kilka osób. Wszystko po to, by każdy domownik mógł się czuć równie bezpiecznie.

Kamera wifi bezprzewodowa

Obsługuj urządzenie za pomocą telefonu z aplikacją Tuya

Do odblokowania pełni możliwości swojego urządzenia, potrzebny będzie Ci telefon z zainstalowaną aplikacją Tuya. Aplikację z łatwością znajdziesz zarówno na App Store, jak i na Google Play. Dzięki niej będziesz mógł zdalnie korzystać ze wszystkich możliwości swojej kamery.

Kamera monitoringu zewnętrzna

Zyskaj nowy poziom bezpieczeństwa zapisując wszystko na chmurze

Chciałbyś bezpiecznie przechowywać swoje wszystkie najważniejsze nagrania? Chciałbyś nie martwić się o to czy Twojej kamerze nie kończy się miejsce na karcie? Idealnym rozwiązaniem może okazać się dodatkowa subskrypcja na usługi tzw. chmury. Co zyskasz dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania?
Nie ma potrzeby korzystania z kart pamięci
Przechowywanie wideo w chmurze pozwala uniknąć awarii lub utraty lokalnych plików oraz ważnych danych wideo.
Oparty na usługach chmurowych Amazon
Zapewnia wyższy poziom szyfrowania danych. Twój materiał filmowy nie zostanie skradziony lub zmodyfikowany przez nikogo nieupoważnionego.
Inteligentna klasyfikacja AI
Inteligentne rozpoznawanie ludzi. Pomoże Ci lepiej zrozumieć działania i zachowania Twojej rodziny oraz poprawić bezpieczeństwo w domu.
Nieograniczona przestrzeń magazynowa
Film jest przechowywany do 30 dni. Bez ryzyka utraty materiału z powodu niewystarczającej ilości pamięci.
Do wyboru masz jeden z 3 planów: 14 dni, 30 dni, 3*30 dni.

Kamera przed dom

Skład zestawu

W zestawie znajdują się takie elementy jak:
-Dwie kamery,
-Lokalny magazyn pamięci.

Kamera z nocną wizją

Instrukcja obsługi (polski)

Kamera z aplikacją Tuya

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

  • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl