• Zestaw do czyszc. światłowodów JONARD TOOLS TK-287 JONARD TOOLS

Symbol: JONARDTK287

JONARD TOOLS TK-287 Kompeksowy zestaw narzędzi do czyszczenia przyłączy światłowodów spakowny w ergonomiczne etui, dla każdego technika pracującego ze światłowodami.

Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy
Produkt niedostępny
1649.00
Wpisz swój e-mail
Przewidywana wysyłka opłaconego zamówienia 48 godzin
Cena przesyłki już od 0
Kurier DPD (Sp) 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Sp) 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym Niedostępny, brak towaru

Zaciskarka kompresyjna Konard CTF-230


Kompletny zestaw narzędzi do czyszczenia światłowodów JONARD TOOLS TK-287 (7 Elementów)

Zestaw do czyszczenia złączy światłowodowych Jonard Tools TK-287 oferuje produkty czyszczące do stosowania na czołach złączy i adapterach grodziowych. Dzięki niemu Twoje połączenia będą w pełni wydajne. Cały zestaw jest spakowany w poręczne etui. Mieszczą się w nim 4 urządzenia do czyszczenia oraz niezbędne środki chemiczne.

W skład tego zestawu wchodzi 7 elementów:

  1. DW-90 Suche chusteczki do czyszczenia włókien. (Wykonane z niestrzępiącej się tkaniny poliestrowej zapakowane w wygodny dozownik, te chusteczki światłowodowe są idealne do czyszczenia odsłoniętych włókien, końcówek złączy i elementów elektronicznych.)
  2. FCC-120 Urządzenie do czyszczenia złączy światłowodowych, MPO (Wyposażony w opatentowaną obrotową końcówkę 360° do bardzo szerokiego czyszczenia, FCC-120 Fiber Connector Cleaner zapewnia wyjątkową wydajność czyszczenia poszczególnych złączy MPO lub tulejek we wpuszczanych adapterach światłowodowych.)
  3. FCC-125 Urządzenie do czyszczenia złączy światłowodowych, 1,25 mm (Wyposażony w opatentowaną obrotową końcówkę 360° do bardzo szerokiego czyszczenia, FCC-125 Fiber Connector Cleaner zapewnia wyjątkową wydajność czyszczenia ferruli 1,25 mm we wpuszczanych adapterach światłowodowych lub pojedynczych złączach LC i MU.)
  4. FCC-250 Urządzenie do czyszczenia złączy światłowodowych, 2,5 mm (Wyposażony w opatentowaną obrotową końcówkę 360° do bardzo szerokiego czyszczenia, środek do czyszczenia złączy światłowodowych FCC-250 zapewnia wyjątkową wydajność czyszczenia nasadek 2,5 mm we wpuszczanych adapterach światłowodowych lub pojedynczych złączach FC, SC i ST)
  5. FCC-300 Uniwersalny urządzenia do czyszczenia złączy światłowodowych (Wyposażony w zgłoszoną do opatentowania technologię Slide-Guide™, która zapewnia stabilną i stałą wydajność czyszczenia, uniwersalny środek do czyszczenia złączy światłowodowych FCC-300 jest idealnym narzędziem do czyszczenia szerokiej gamy złączy światłowodowych.)
  6. FCF-3 Niepalny płyn do czyszczenia włókien (Ten szybkoschnący, niepalny płyn czyszczący jest idealny do czyszczenia nieosłoniętych włókien, końcówek złączy i elementów elektronicznych.)
  7. H-20 Wytrzymały futerał do przenoszenia (Wytrzymały futerał Jonard Tools H-20 jest wykonany z wytrzymałego materiału poliestrowego, który zapewnia wysoką trwałość i długą żywotność.)Karta katalogowa Jonard TK-287

http://www.dmtrade.pl/katalogi/jonard/TK-287/TK-287.pdf


Inżynieria innowacyjnych narzędzi
Jonard tools

Założona w 1958 r. Firma Jonard Tools® produkuje narzędzia dla rynków telekomunikacyjnych, telewizji kablowej, światłowodów, automatyki domowej, bezpieczeństwa i alarmów oraz rynków elektrycznych. Jonard Tools projektuje i konstruuje opatentowane produkty, współpracując z klientami, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dla potrzeb przemysłu i nie tylko. Wszystkie narzędzia są Made For Life® i posiadają dożywotnią gwarancję. Poprzez jakość i innowacje Jonard dąży do rozwoju branży i połączenia świata.

Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

  • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

  • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl