• SodaStream System do napojów gazowanych

Czym jest SodaStream?

Sodastream to ekspres, bo działa błyskawicznie i intuicyjnie. Jednak zamiast kolejnej dawki kofeiny, pomoże w odpowiednim nawodnieniu organizmu. Urządzenie tego typu to syfon służący do gazowania wody w domu. Ma prostą konstrukcję, która pozwala na szybkie przygotowanie napoju gazowanego o wybranym poziomie nabąbelkowania i o wybranym smaku. Składa się z ekspresu, butelki oraz cylindra, czyli specjalnego naboju z gazem CO2. Elegancki, minimalistyczny, niewielki i bezprzewodowy – tak, aby zmieścił się w każdej kuchni lub był ozdobą biura, salonu czy jadalni. Jeden „klik” i woda nabiera charakteru.

Skorzystaj z naszej bąbelkowej promocji! Już dziś z kodem BABELEK kupisz wszystkie produkty i akcesoria z serii SodaStream dostępne na naszej stronie o 10% taniej!

  • Parametry

Wolisz kupić jedną butelkę gazującą zamiast 1000 jednorazowych, być eko i oszczędzić na butelkowanych napojach? Przygotuj wodę gazowaną w domu przy pomocy prostego w użyciu saturatora SodaStream. Dowiedz się, dlaczego warto go używać oraz jak zrobić napoje gazowane przy pomocy ekspresu do gazowania wody. 

Woda gazowana w domu – to jest eko!

Czy wiesz, że statystyczna polska 3-osobowa rodzina potrafi w ciągu roku zużyć od 400 do nawet 1000 butelek jednorazowych PET? To ogromne obciążenie dla naszego środowiska i planety. Przygotowując wodę gazowaną w domu, możesz przyczynić się do ograniczenia zużycia jednorazowego plastiku. Jedna wielorazowa butelka Fuse wykorzystywana w ekspresach do gazowania wody w domu SodaStream pozwala zastąpić tysiące jednorazowych, a 1 pełny nabój umożliwia przygotowanie aż 60 litrów napoju. Normalnie taka objętość mieściłaby się w około 40 butelkach 1,5-litrowych ze sklepu. Kiedy gaz się skończy, można go wymienić na pełny w wybranym punkcie obsługi i dalej dbać o środowisko. To nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Tylko jak przyzwyczaić się do używania sodastreamu? Zmiana nawyków z saturatorem SodaStream jest prostsza niż ci się wydaje!