• Transmiter optyczny EMP-centauri OT10/1FED-4 EMP-CENTAURI

Symbol: IOSATTOEMPOT101

Transmiter optyczny EMP-centauri OT10/1FED-4 umożliwia transmisję sygnału z przewodu koncentrycznego SAT/DVB-T (2xQuatro + DVB-T) na sygnał światłowodowy. Dodatkowo umożliwia przesyłnie gigabitowych danych GPON / EPON.

Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy
Produkt niedostępny
3899.00
Wpisz swój e-mail
Przewidywana wysyłka opłaconego zamówienia 48 godzin
Cena przesyłki już od 0
Kurier DPD (Sp) 0
InPost Paczkomaty 24/7 (Sp) 0
Dostępność w magazynie wysyłkowym Niedostępny, brak towaru

EMP-centauri OT10/1FED-4 to nadajnik sygnału światłowodowego, jedno wyjście i wejście światłowodowe (włókno jednomodowe) na 9 wejść koncentryk.  OT10/1FED-4 zapewnia 8 wejść satelitarnych i jedno naziemne co pozwala na podłączenie dwóch sygnałów satelitarnych z dwóch konwerterów quatro i jednego sygnału nazmienego DVB-T. System ten pozwala na przesyłanie sygnału satelitarnego z nazmiemnym z jednego miejsca na drugie za pomocą światłowodu dodatkowo umożliwia przesyłnie gigabitowych danych GPON / EPON. Rozwiązanie to jest bardzo praktycznie ponieważ sygnał moze być przesyłany na bardzo dużą odległosć bez strat sygnału na max. 32 odbiorniki przy użyciu spliterów optycznych. Nie musimy już po całym budynku do każdego miejsca doprowadzać sygnału 9 przewodami koncentrycznymi.Czas na zgłoszenie reklamacji 24 miesiące

  • Produkt objęty rękojmią sprzedawcy. W przypadku tego produktu my odpowiadamy za wady fizyczne towaru. Szczegółowych informacji dotyczące zgłoszeń reklamacyjnych dostępne są w zakładce Reklamacje dostępnej w stopce tej strony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Darmowa dostawa!

Od 300 zł do 30 kg

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

Natychmiastowa wysyłka!

zamów do 13:00 wybrane produkty

Zwrot do 28 dni!

od odebrania towaru

  • Marki produktów w ofercie sklepu amperlux.pl